reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

Dziekuje za odpowiedzi mam jeszcze pytanko czy ktos moze wie czy ta szkola st.columbsa na tong stryt jest otwarta bo kolezanka nie puszcza swego synka do szkoly ale nie jest pewna
 
reklama
witam dziewczynki. sporo czasu minelo od mojej aktywnosci ale jakos tak zeszlo... ze wzgledu na przeprowadzke dlugo nie mielismy neta, pozniej przyjechali moi rodzice itp...
Renuska jak Ci sie cos nastepnym razem zepsuje to ja do Ciebie nie przyjezdzam zaraza przeszla na nas i o polnocy nam boiler pierdzielna:szok::-D:-D:-D dzieje sie to samo co u Ciebie. naszczescie bylo tak nagrzane że do rana bylo cieplo dopiero teraz chlody nastaly:wściekła/y: ale juz ekipa zamowiona i ktos niedlugo ma przyjechac a jak narazie grzejemy kominkiem;-)

spadam zmienic pampera bo ktos mi tu kupsko zwalil i cos mi smierdzi pod nosem

milego spotkanka:tak::-)
 
mam juz ciepelko :-):-),posprzatane ,pomyte ,chyba jeszcze nigdy sie tak nie cieszylam myjac naczynia .Grzesiek zorganizowal wczoraj grzejnik i farelke wiec przezylismy noc ,aczkolwiek ranek nie nalezal do tych co to chce sie wstac ,zeby np.zjesc sniadanie bo brzuszek glodny.
 
Renuska a do nas wlasnie przyjechal pan i patrzy co tam sie stalo z tym boilerem. ja nawet na dol nie schodze bo znalazlam fajna stronke i ogladam mebelki, oswitlenia itp dla Alexa. jakby ktoras chciala to prosze Vertbaudet – Maternity, Baby & Kids’ fashion & homes collections at great prices
a jakbyscie mialy namiary na jakies miejsca gdzie mozna cos fajnego i niedrogiego kupic to dajcie znac;-)

chyba pojde sie ubrac:zawstydzona/y: ale czy sie oplaca?:-D:-D:-D

a dziewczynki na spotkaniu i na forum cisza;-)
 
Hejka!
Ale tu dziś cichutko:szok: Widać, że spotkanie udane i wygadałyście się za wszystkie czasy. A u nas nic ciekawego. Adam dalej marudny. Dzisiaj dał mi nieźle popalic bo nie chciał spać. Nawet nie wiecie jak bardzo się ciesze, że już jest weekend:tak:
Nefretete- fajnie, że znowu jesteś. Jak się mieszka w nowym domku?
Renuska- dobrze, że macie już ogrzewanie. Dzisiaj w nocy ma być -8st. Jak pomyśle to robi mi się zimno.
A właśnie spojrzałam przez okno i... znowu pada śnieg:szok:
jstysiak- dużo zdrówka i oby Amelka się nie zaraziła
katarina26- no lepiej żeby mąż nie czytał forum:-D:-D:-D A tak swoja droga to mi się nie podoba Tom Cruise:cool2:

To tyle. Życze miłego wieczoru
 
Ostatnia edycja:
hej
A co tu tak cicho:szok::szok::szok:
Snieg za oknem- chyba mialysmy fuksa dzisiaj ze spotkaniem:tak: Szymon byl wsciekly ze musial wczesniej wyjsc:-D:-D
katarina26- bardzo dziekuje za ugoszczenie i faworki;-) Szkoda tylko ze musialam tak szybko zmykac- no ale kupilam kozaczki na pocieszenie:tak:
Ania1812, kasiaj- w takim razie sie nie przejmuje tym ebayem. Gosciu caly czas swoje zale wylewa ale tak to jest ja popuszcze , potem znowu ktos i stad sie bierze 100% pozytywow:dry:
jstysiak- szkoda ze cie nie bylo. Wszystkie zastanawialy sie o co chodzi z tym mieszkaniem kolo autostrady:-D:-D Zadalas nam niespodzianke:tak:
Nefretete- mam nadzieje ze za tydzien bedzie cieplo bo bede musiala wiecej wina przywiezc na rozgrzewke;-):-)
A u mnie w tv dalej po angielsku:wściekła/y: i jeszcze glupoty jakies:baffled:
 
Hejka

A mnie maz wlasnie uswiadomil, ze upilam mojego Kubusia. Podchodzi do mnie i pyta czy mu to dawalam, trzymajac w rece butelke z "sokiem". Przywozimy z PL soki domowej roboty od babci B, bo Kuba je bardzo lubi. I ciotka wrzucila nalewke wisniowa, a moj maz mnie nie poinformowal o tym. Ja dzis otworzylam pierwszy z brzegu "soczek" i zrobilam mu do szkoly jeden, a do obiadu drugi po szkole, taki mocniejszy, bo mowil, ze mu zimno :baffled: majac nadzieje, ze soczek malinowy go rozgrzeje. Tak go rozgrzal, ze jak zasnal w aucie, to chrapal jak stary niedzwiedz i B na wpol przytomnego go do lozka przeniosl. Ale sie teraz niezle z tego usmialismy. Dobrze, ze w szkole nikt nic nie zauwazyl :zawstydzona/y:

Spotkanko sie udalo, wygadalyscie sie za wszystkie czasy, to teraz tutaj cisza.
 
reklama
Witam:-) chciałam tylko wam dziewczyny serdecznie podziękować za przybycie:tak::-) miło mi było was gościć i poznać:-) było naprawdę fajnie:tak: ampar3-no szkoda,a nawet nie wiem czemu się zmyłaś tak wcześnie?był jakiś powód?synek był bardzoo grzeczny:tak: i fajny z niego dzieciak:-D:-D:-D urzekł mnie;-):-) a kozaczki jakie sobie zakupiłaś?mojadzidzia-[została rękawiczka u mnie,,i,,któraś zostawiła książkę!!!!!!! a maż mój zazdrośnik wypomina mi non stop Toma...:-:)-D:-D:-D:-D aha...zapisałam się na zielone imperium:tak::-) pzdr,pappa
 
Do góry