reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

Czesc wieczorkiem:-)
A ja cos spac nie moge:baffled::baffled:ale za to rano sie dobudzic nie moge, a zaraz koniec ferii:-(

Ja tez nie slyszalam o przedluzeniu zaloby:no:Ale ile ludzi odwolalo swoja wizyte przez ten pyl wulkaniczny:szok:
Wogole co sie ostatnio dzieje:szok::szok:wiecznie cos:angry:

Jejku a ja znowu mam dola ,jak jest tak cieplo:crazy:ze nie mam domku:crazy:

ANIA1812-widze ze zrobiliscie wkoncu grilla:tak:U KUby za tydzien w polskiej szkole jest wywiadowka:szok:pierwsz raz:szok:jakas ta ich nauczycielka konkretna jest,dzisiaj jak dzieci wychodzily strasznie pilnowala i samym dzieciom nie pozwolila wychodzic:no:

ZANETA-tak to jest z tymi autami,skarbonka bez dna

JSTYSIAK- i jak lepiej Amelce po kropelkach??
 
reklama
Witam!

Doris- pewnie, że zrobiliśmy grila. Jak dla mnie super bo nie musiałam stać przy garach bo w końcu grilowanie to męska rzecz;-):-D
Dobrze, że nauczycielka Kuby jest taka konkretna. Pewnie ma wykształcenie pedagogiczne to może mogłabyś ją podpytać jak nauczyć Kube ortografii.

U nas średnia nocka. Adam obudził się ok. 4 i nie mógł zasnąć. Właśnie zalicza pierwszą drzemke. Filip odrabia lekcje. Musi opisać i narysować najlepszy dzień ferii i wybrał piątkowy wypad do parku:-) Dzisiaj chyba też się wybierzemy do Lister Parku. Mieliśmy iść wszyscy na basen ale Adam jest troszke zagilany.
Miłego dnia
 
Czesc:-)

ANIA1812-wiesz ze nie pomyslalam zeby sie spytac nauczycielki o ta ortografie:-D:-Da Ona jest polonistka:-D
Jedziesz dzisiaj do Huddersfield??
i chyba mialas racje z tym deszczem bo u mnie sie strasznie chmurzy:crazy:
 
Ampar- w dniu urodzin życzę Ci wszystkiego najlepszego. Kochana spełnienia najskrytszych marzeń i pociechy z synka, siły i wytrwałości oraz umiejętności czerpania przyjemności ze zwykłych szarych dni

1877954l46hf1epyl.gif


Doris- nie jade bo mi się nie chce:sorry2:
Spadam bo zaraz wychodzimy do parku
 
Dzieki za gratulacje :-)

Postaram sie czesciej odzywac, ale na razie probuje sie w domu odnalezc. Jak na razie nie jest najgorzej, bo jeszcze mam mame do pomocy. Julka powoli sie normuje, chlopaki zachwyceni siostra, mam nadzieje, ze im tak zostanie. Tatus wniebowziety rodzinka, bladzi w chmurach z radosci i musze go ciagle na dol sciagac ;-) Myslalam, ze bedzie wiekszy chaos. I najwazniejsze, ze mi powrocil dobry nastroj, bo z tym bywalo najciezej w ostatnich tygodniach.

ampar -wszystkiego najlepszego!!!!!
 
jestem i ja poznym wieczorem:-):-)
allleeee cieplutko było,choc wiaterek byl nawet chlodny.bylismy dzisiaj w parku gdzies za wilsden czy jak to sie tam na zywa,fajny plac zabaw dla dzieci jest tam:tak::tak:no a pozniej wprowadzil sie do nas kolega,w sumie planowalismy to troszke pozniej,ale okazalo sie ze od dzisiaj i musialam pokoj z moimi gratami zwolnic:-D:-Dale nam bedzie łatwiej troszke,a on nie grozny czlowiek jest mam nadzieje ze nie bedzie problemow.jakos musimy sie dogadac:tak:;-)
kasia j-ja zapomniałam ci jeszcze pogratulowac:-):-):-)takze przyjmij moje serdeczne gratulacje:tak::tak::tak:no a z corki to niezły klocuszek:-D:-Dtez bym chciała drugo dziewczynke,ale zobaczymy co wyjdzie:-D:-Dmusze niedługo zabrac sie z chłopem do pracy:-D:-D
ampar-sto lat,sto lat,niech zyje zyje nam:-D:-D:-D
no,i brak weny mnie dopadł wiec ide spac.powiem wam,ze ciesze sie ze koniec zaloby,bo juz miałam dosc,za duzo tego było.rozumiem ze tragedia wielka,ale juz na psychike czlowiekowi to siadało.karaluchy pod poduchy.;-)
 
Czesc dziewczyny:-)

Ale zapowiada sie zamulony dzien przez ta pogode:wściekła/y: troszke sie nacieszylismy fajna pogoda i teraz znowu do d*** ciekawe na jak dlugo:baffled:

U nas weekend minal calkiem spokojnie cala sobote spedzilam z Mala na dworzu przychodzilysmy tylko cos zjesc i dalej na spacerek:tak:
A niedziela hmmm od rana slabo sie czulam Vicky wstala o 5;30 i juz nie spalam aale o 9 moj zabral Mala na dol a ja spalam do 13:zawstydzona/y: a na wieczor poszlismy na kolacje do pakistanskiej:tak:
No a dzis bedziemy mulic w domku:-(

jstysiak i jak Amelcia??

Ania ja tez lubie jak robimy grilla bo wtedy nie musze stac nad garami:tak: ostatnio tez robilismy grilka ale jak bedzie pogoda to znowu trzeba zrobic:tak:

Doris ja tez ostatnimi czasy pozno chodze spac a rano oczy na zapalki. Vicky nie ma litosci dla mamy:-p

Oki uciekam kawke wypic bo zaraz zasne:wściekła/y:
 
reklama
czesc kobietki no i znowu szara rzeczywistosc :-:)-:)-:)-:)-(
my wczoraj bylismy na grilu u sasiadow wiec caly dzionek zlecial bylo super:tak::tak::tak::tak::tak:a dzis trzeba bedzie jakies zajecie wymyslec dla Wiki bo sie chyba zanudzi ja troszke pociagajaca jestem jak z rana a potem przechodzi dobrze ze koniec zaloby
nie wiem co pisac peweni przez ta pogode
nie wiecie kto chcialby kupis wozek razem z byjakami za 70 foztow jak nowy to jest podobny OBaby Epic Travel System - Oatmeal : mothercare- Nursery Equipment, Maternity Clothes & Baby Shop
 
Do góry