reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

Wielkie witki!!!

Dziewczyny, nie moge narzekac na moja Niusie, bo ostatnio naprawde bardzo dobrze z nia mam. Zasypia sama na noc, juz ok 19 tylko potem budzi sie co 4h na cycka...
Potrafi sie bawic sama, tylko nie moge jej nigdzie zostawic... wczoraj zrobilam jej zapory poduszkami ale i tak mala komandoska sie przeczolgala i zleciala z lozka:szok::wściekła/y: Naszczescie, w nieszczesciu lezala sterta prania naszykowana do prania i spadla na nia a nie na gola podloge, plakala raczej ze strachu, bo obejrzalam ja i wszystko ok.
No i potem jak na zlosc to nie bylo koniec wrazen! Zagladam do niej do pokoju a ona siedzi i oparta raczkami o szczebelki i wyglada, a mnie malo co serce do garla nie skoczylo:szok::szok::-D:-D Trzeba bedzie jej poziom obnizyc lada chwila bo slodziaczka jeszcze z lozka mi wyleci...:szok::szok::-D:-D

MamaTrojeczki - ale ten carboot to pewnie z samego rana?? Mysmy dwa tyg temu bylismy na carboot'e w OTLEY, tam jest popoludniowy i nie trzeba sie tak rano zrywac zaczynaja od 12:30, i tez jest duzo ciekawych rzeczy....

Dziewczyny nie wiecie moze gdzie ozna kupic fajna sofe, rozkladana? A moze ktoras ma sprzedac? Bo pozbywamy sie lozka i chcemy z drugiej sypoialni zrobic bawialnie dla Laurki i postawic tam sofe wrazie co gosci...
Patrzylam na Ebayu ale nic ciekawego nie ma:eek:
 
reklama
werkamirek ja uzywam takiego plynu w zoltym opakowaniu tez jest bardzo dobry i ma ladny zapach ostatno zas wypozyczylam odkurzacz pioracy (kwiecien)i kupilam dodatkowo plyn ich i on jest rewelacyjny
mamatrojeczki dzieki kochana jestes znalazlam rowniez ten szampon w bootsie i tez za 3 funty i odzywka tez jest
 
hejka
wpadlam sie pozegnac bo raniutko wylot.wstac musze o 3!!!masakra,juz slysze jeczenie dzieciakow podczas ubierania itp ;-/ a pozniej z dwojka w tym samolocie to szlak mnie trai .jeszcze 2,5 godz z tego Liverpoolu sie leci..grrrrr.

do uslyszenia pozniej ;-)
 
hej hej

my zamulamy dzisiaj w domu,mój w pracy a Natek śpi.A ja jak zwykle chora,teraz mnie czyszczenie żołądka dopadło.Wrrrrrr...wiecznie coś

zaneta udanego urlopu :)

mamatrojeczki ja miałam taką sofe.Kupiliśmy ją własnie z myślą o gościach,i faktycznie dobrze służyła,potem ja sprzedałam bo stała u natka w pokoju i nam nie była potrzebna.jedyny minus to takie,że po rozłożeniu z jednej strony(tam gdzie są oparcia)jest goła decha,a śpie się z drugiej strony.ale na kilkudniowe spanie było ok.teraz jak ktoś przylatuje to śpi na materacu :)

werka mirek ja uzywam jakiegoś tam vanisha,a jakies mały plamki typu natek coś pochlapie to usuwam chusteczkami nawilżonymi dla niemowląt-akurat mam z lidla.

no nic ide dalej leniuchować
miłej niedzieli
 
my dolecielismy szczesliwie,maja spi bo od 4 rano spala tylko godzinke w samolocie!!!:szok::szok:mam nadzieje ze bedzie spala jutro do poludnia:-)
a mlody zwiedza katy i wyciaga wszystkie mozliwe zabawki:-D
 
reklama
Hej ja tylko na sekundke mam pytanie macie mozwe jakis nr do dentysty ktory przyjmuje ze tak powiem od reki? albo nr na jakies emergency? bo umieram i nie wiem co mam zrobic:(:(

Zanetka super ze juz na miejscu, spokojnego urlopu i ladnej pogody:)
 
Do góry