reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Croydon i okolic

hej ANIA07

Bardzo chętnie się z Tobą spotkam mam 28 lat i trójkę pociech. Najstarsza córa ma 7 lat synio 5 a najmłodsza pociecha Emilka właśnie skończyła 3 miesiące. :-)Daj znać kiedy Ci tylko pasuje:-D
 
reklama
hej Ania07
Dzisiaj przyjechała do mnie koleżanka z dwójką dzieciaczków na kilka dni bo dzieci mają ferie teraz w szkole. Ale to nie stanowi problemu więc możemy się spotkać w środę. Wiesz może gdzie jest park na Mitcham ta duża polana jest na niej siłownia, to tam możemy się umówić jeśli Ci pasuje. I możemy wpaść do mnie na kawę albo jak będzie ładna pogoda to na spacer:-) Pozdrawiam wyśle Ci swój numer na prywatną wiadomość
 
Czesc mirka1 ,bardzo chetnie moze byc na polance wiem gdzie to jest ale niestety cos mi wypadlo musze wyjechac za londyn jutro. Moglybysmy przelozyc to na piatek ?
 
Witam wszystkie mamy z okolic south croydon mieszkam rok czasu w tym rejonie mam cureczke 4 miesieczna i chcialam bym poznac mamy z dzieckiem mam nadzieje ze ktos odezwie sie do mnie pozdrawiam wszystkie mamuski :angry:
hej ania,
co prawda wiadomosc zamiescilas jakis czas temu ale jesli nadal masz czas i ochote na znajomosci z mamami z croydon, to my z kornelia chetnie sie z toba spotkamy. mieszkamy na pograniczu east i south croydon,,,, kto wie moze i do tego samego parku zagladamy :-)
podaje moj mail
ulapaczek@hotmail.co.uk
pozdrowka
ula
 
witam mamusie!widze ze nie zagladacie na forum za czesto,a szkoda.
ja mieszkam na east croydon dokladnie przy park hill (3 min),czy sa tu inne mamuski?ja mam 5 miesiecznego synka,
szukam innej mamusi do opieki nad dziecmi na zmiane,jestem mama pracujaca w sob i niedz,ale chcialabym pracowac dodatkowo w dwa inne dni,dlatego tez szukam pomocy na te dni,jatnie zaopiekuje sie czyims dzieciaczkiem w jakies inne dni do wyboru,jesli ktos zainteresowany podaje swoje gg 10101800,gosia,pozdrawiam

czesc gosia,
ja mieszkam 2 min spacerem od ciebie, na lebanon rd. mam 4 mies.core kornelke,,, i tez myslalam o wymiennym opiekowaniu sie innymi maluszkami w celu powrotu do pracy bo nie chce nelki do zlobka wysylac... odezwij sie koniecznie,,,
moj mail ulapaczek@hotmail.co.uk, tel. 07960060305
ula
 
reklama
wiatjcie jestem tu nowa ale bardzo chętnie spotkałabym się z mamami z croydon. ja mieszkam na west croydon mam 5 letniego synka igorka, gabi 2 latka i antoś 6 miesięcy. i pytanie do was co myśłicie o szkole ark oval primary academy koło east croydon?????????
piszcie ewakuszo@o2.pl lub 07425824236 jeśli króraś ma ochotę sie spotkać na herbatkę czy w parku.. :):)
 
Ostatnia edycja:

Podobne tematy

Do góry