reklama

Mamy z Częstochowy JEDNOCZMY SIĘ :)

Temat na forum 'Częstochowa' rozpoczęty przez asia844, 9 Grudzień 2011.

1. asia844

asia844 Fanka BB :)

Co Wy na to?

2. dodo783

dodo783 Zaangażowana w BB

Ja jestem za! Co prawda 20km od cze-wy,ale powiat częstochowa.Jestem mamą 2 chłopców Mateusz 7,5roku i Łukasz 5,5 roku,a w lutym urodzi nam się córeczka Maja!

3. reklama
  4. Lalila

Lalila Mama Radka i Eryka

Witam
    Dołączam do częstochowskich mam:)
    Jestem mamą prawie rocznego Eryka i ponad trzyletniego Radzia.
    Mam nadzieję, że jeszcze ktoś się odezwie, bo coś nas tu mało;)

5. kaczucha12345

kaczucha12345 Fanka BB :)

Hej laila ty na grudniowki2010 tez zagladalas:-)

hej dziewczyny ja jestem mama rocznej dziewczynki i mieszkam w czestochowie:-)

6. mili17199

mili17199 Fanka BB :)

ja mieszkałam w częstochowie przez 20,5roku i cieszę się, że się wyprowadziłam, bo w szpitalu gdzie rodziłam na Tysiącleciu zwlekali z porodem i doszło do cofnięcia się akcji porodowej. Dopiero jak miałam zapaść,a mój synek miał niedotlenienie to zrobili mi cc. Przez nich mój synek ma wzmożone napięcie mięśniowe,a lekarze na podstawie depresji stwierdzili u mnie rzekomo lekkie upośledzenie psychiczne i zalecili mi lecenie psychiatryczne. Co jest bzdurą, bo przeszłam depresję co stwierdził psycholog. Przestałam ufać ludziom.

7. asia844

Fajnie że się zgłosiłyście!

Ostatnia edycja: 14 Marzec 2013
  8. Nulini

Nulini Po prostu szczęśliwa!

I ja witam :D Wreszcie coś się ruszyło na Częstochowie :) Zaglądam tu czasem (przesiaduję nałogowo na styczniówkach 2011) i mało mamuś się udziela, a szkoda, bo chętnie bym poznała kogoś ze swojego miasta :)
    Ja mieszkam na Stradomiu i moja córa 3 stycznia będzie miała roczek :)

9. asia844

Witaj Nulini :)
    Też się cieszę że na częstochowiankach zrobił się większy ruch ;)

10. reklama
  11. Nulini

Nulini Po prostu szczęśliwa!

Coś o sobie? Hmm... We wrześniu zakończyłam studia magisterskie. Teraz usilnie szukam pracy, bo już niestety wariuję w domu... Moja Tośka to istny tajfun, wszędzie jej pełno! Bez przerwy się śmieje, w ogóle nie płacze, jest ruchliwa i ciekawa wszystkiego :) Powoli zaczyna chodzić, póki co puszcza się mebli i idzie sama do następnego mebla albo szafki, także tych kilka kroków samodzielnie robi. Myślałam, że szybciej się nauczy chodzić, bo raczkuje od baaardzo dawna, od dawna chodzi przy meblach i z pchaczem, ale sama, bez podparcia, boi się ruszyć :)
    Można powiedzieć, że mamy dzieci w jednym wieku, zaledwie 2,5 tygodnia różnicy :D Mnie też przewidywali poród na grudzień, ale się zaparłam, że córa ma się urodzić w styczniu i postawiłam na swoim ;)

12. asia844

Mój też jest tajfun, bardzo ruchliwy, wesoły ale uparciuch też jest, i płaczem próbuje wymusić różne rzeczy. Tak sprawny jak Twoja Tosia jeszcze nie jest, bo nie puszcza się mebli, chodzi tylko wtedy jak ma się czego złapać :)

Poleć forum