reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z gdańska :)

Cześć dziewczyny, też jestem z Gdańska a konkretnie z Nowego Portu od kilku lat :-) wczesniej mieszkałam na Zaspie 20 cudownych lat.
aktualnie czekam na córeczkę, więc jak będziecie bywać na płaży w brzeźnie to zapewnie nie raz na siebie wpadniemy:-D

A może jest jakaś mama z NP???

Póki co nie będę się rozwodzić nad porodem sprzed 3 lat ale już niedługo zrelacjonuje wam co słychać na porodówce na Zaspie:-)
 
reklama
194388.jpg


Są jeszcze wolne miejsca na jutro ! Dzwoncie i sie zapisjcie , spotkania bezplatne :)
 
Witam Was mamusie z Trojmiasta, mam prosbe szukam tanszego hotelu albo miejsca noclegowego na pare dni w gdansku, jesli ktoras moglaby mi cos polecic dla nas z dwojka dzieci, bylabym bardzo wdzieczna,
 
Dziś zapraszamy przyszłe mamy na warsztaty "Godny poród".
Zapraszamy na autorski warsztat dla kobiet, z doulą Kaliną Nowogórską, który dzięki wykorzystaniu narzędzi coachingowych pomoże Ci odpowiedzieć sobie pytania:
Jaka jest Twoja osobista wizja godnego porodu? Jakie są Twoje potrzeby związane z narodzinami dziecka? Czym jest godny poród dla Twojego dziecka? Co zrobić by zwiększyć szansę na realizację swoich potrzeb?
https://www.facebook.com/events/1731373047110367/
 
Halllo ! Czy ktoś tutaj jeszcze zagląda ? :D Jestem 24 letnią mamą dwójki dzieci - 3latek i 6miesięczna dziewucha :) Może jest jakaś mama z Gdańska, która by chciała poplotkować i pospacerować ? :)
 
reklama
Do góry