reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Greenford

Jest ktos tu jeszcze?? Wlasnie wprowadzam sie do greenford..jakies 10min do stacji metra. jest ktos kto zna okolice? zbliza sie lato,wiec chce jak najwiecej z Niunia na dworzu :-)
 
reklama
Czesc aneta ja tez mieszkam na Greenfordzie tez z jakies 10 min od stacji metra:)wiec moze mieszkamy gdzies kolo siebie moja corcia ma 8miesiecy i jesli maz ochote to mozemy sie spotkac:)
 
ooo jak super :-D moja ma 7 miesiecy :-D a na jakiej ulicy mieszkasz ?? ja na chartwell close :-) przy Long Dr. Lece rano w sobote,wiec w poniedzialek z mila checia sie spotkam :-D nie bede miala internetu przez jakis czas,wiec jak sie dowiem jaki jest nr kom do mojego M to napisze :-)
 
Hej dziewczyny.
Ja tez przeprowdzilam sie w te okolice jakis czas temu. Mam 10 miesieczna coreczke. Z mila checia spotkam sie na jakims spacerku albo kawce. Pozdrawiam.
 
Czesc wszyskim:)Uleczka chyba oprocz placu zabaw nie ma tutaj innych rozrywek dla dzieci:/Bluszcz jak bedziesz miala kiedys ochote to daj znac to pojdziemy na jakis wspolny spacerek z coreczkami moja corcia tez ma prawie 10 miesiecy:)
 
Witam!!
Ja rowniez mieszkam na Greenford od niedawna,mam 5 miesiecznego Fabianka.Chetnie poznam inne mamy z ich pociechami.Moj numer 07595593***.Emilia.Pozdrawiam
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Sa play groups w baby clinic na horseden lane.Sa to zajecia muzyczne,spotkania z innymi matkami,kursy baby massage i duzo innych.Jesli chcesz sie wiecej dowiedziec na ten temat to napisz-odpowiem lub mozemy kiedys sie wybrac razem.Ja ostatnio uczeszczalam na kurs mamazu z moim synkiem,strasznie mu sie podobalo,z tego co wiem to ma byc nastepny w grudniu.Aha i wszystko jest za darmo.Pozdrawiam.
 
reklama
hej dziewczyny
niedlugo wprowadzam sie na northolt, (nie daleko tych gorek):-) , moze jest ktos kto mieszka w okolicy? moja coreczka ma 2.5 roku i niechce zeby juz dluzej sie nudzila :)
pozdrowionkaa
 
Do góry