reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Greenford

witajcie mamusie,
ja mieszkam niedaleko greenford wiec jezeli macie ochote na spacerek lub coffee i jestescie z tych okolic dajcie znac:)

pozdrawiam:-)
 
reklama
Hej.Mieszkam niedaleko stacji Greenford i prosze o informacje gdzie tu w poblizu sa playgrupy dla dzieci.Mam 2,5 letniego synka.Czekam na odpowiedzi i pozdrawiam
 
Witam wszystkie mamy z bradford , od niedawna mieszkam w tym miescie . Mam synka w wieku 2 lat.Bardzo chetnie wybiore sie z jakaś mamuska na spacerek i z naszymi pociechami... Chcialabym poznac jakies mamusie , bo jak narazie nikogo tu nie znam... serdecznie pozdrawiam.
moj mail to -
ania_x1@wp.pl
 
Witam,

Czy są tu jeszcze mamy mieszkające na Greenford lub w okolicach Greenford?
My mieszkamy niedaleko stacji metra. Chętnie poznam inne mamy.

Pozdrawiam.
 
hej ! witamy wszystkie mamy z Greenford i okolic :) dokładnie to mieszkamy na Hanwell przy greenford Avenue. jestesmy nowi w tej okolicy i na tym forum. jestem na etapie poszukiwan playgroupy dla mojego Wojtusia- 11miesiecy. i oczywiscie ja sama szukam jakiejs mamuski na pogaduchy :) wiec moze ktoras sie do mnie odezwie? :) pozdrawiamy serdecznie :)
anjxyz22@wp.pl
 
Cześć,

My również szukamy playgroupy w naszej okolicy, bo pogoda nie sprzyja spacerom czy wyjściom na place zabaw.
Moja córeczka skończyła 10 miesięcy.
Mój mail reni75@vp.pl.
Piszcie, jeśli miałybyście ochotę na spotkanie.

Pozdrawiam.
 
reklama
witajcie wszystkie mamy. szukam chętnych mam do wspólnych spacerków no i kawek, mieszkam blisko stacji metra greenford i mam dwie córcie, ktore skończyły 10 miesięcy.
dajcie znac na maila baja844@gmail.com
pozdrawiam
 
Do góry