reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii Północnej

witam wszystkie obecne i przyszle mamay!!!
mam na imie Paula i jestem mama 3.5 letniego synka a teraz czekam cierpliwie na kolejne malenstwo w maju... mieszkam obok Belfastu jakies 10-12 mil w Dromore...pozdrooo
 
reklama
Witam mamy z północnej irlandii fajnie wiedzieć,że jest więcej mam z Omagh:-)i fajnie by było spotkać się kiedyś na spacerku z pociechami:blink: Pozdrawiam
 
fajnie by bylo z Wami sie spotkac. :-) ja bede czesciej zagladala na forum. i fajnie ze chociaz nas jest tyle na tym forum z Irlandii polnocej :tak:. dla mojego maleg wychodza kly jest nie do wytrzymania mam nadzieje ze wyjda mu jak najszybciej bo mozna oszalec:-). a tak poza tym moj synek Krystianek jest strasznym alergikiem, i szukam alergologa dla malego moze wiecie cos na temat alergologa????
 
reklama
Witam Mamuśki z Irlandii Północnej
Ja również tutaj aktualnie mieszkam dokładnie w Coalisland wcześniej w Dungannon.
Czekam z utęsknieniem na moje pierwsze szczęście a w poniedziałek moze się dowiem czy to córeczka czy synek:-)
Pozdrawiam
 
Do góry