reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii Północnej

widzialam i slyszalam przerazajace opowiesci co tam sie dzieje w Belfascie ale to juz inna historia.

moze jak bedziesz gdzies w poblizu Bangor to bysmy mogly sie poznac ...pozdrawiam i zycze powodzenia z mieszkaniem :-)
 
reklama
Akurat mieszkaliśmy w takim miejscu gdzie dochodziło do ataków, dzięki "wspaniałym" polskim kibicom musieliśmy się w kwietniu przeprowadzić w inne miejsce, na szczęście już mamy spokój :tak:No cóż, w tym roku mamy rok przeprowadzek, jedna już zaliczona i jeszcze pewnie jedna nas czeka :-) Oby już osiąść w jednym miejscu, bo mam dość pakowania i rozpakowywania gratów, niby się wydaje, że niewiele tego jest, ale jednak się troszkę tego nazbierało ;-)
 
Już mogę się pochwalić bo wiem co będzie;-)
Będzie synuś:-)
Na początku nie chciał się ujawnić,był bardzo nieśmiały ale cierpliwość popłaca:cool2:
Maleństwo jest bardzo ruchliwe nawet pielęgniarka miała problem wszystko sprawdzić bo tak się kręcił a teraz tylko kopie mamusie;-)
Teraz myśle nad imieniem bo nie mam pojęcia jakie...:rolleyes2:
Ja również chętnie się spotkam ale póki co jeszcze pracuje więc może być ciężko teraz ale piszcie może coś się uda wykombinować
Pozdrawiam Joanna
 
Czesc babeczki!!
Quati... gratuluje synusia:)) , u mnie mial byc syn trzy razy i sa trzy dziewczyny (haha), widze ze my mieszkamy w sumie niedaleko siebie 30 min drogi moze kiedys uda sie nam spotkac:)
kacha-wawa... wiecie juz cos na temat przeprowadzki dlugo sie czeka na takie mieszkanie?
martisza...gdzie ten Bangor jest?
Pozdrawiam:))
 
Czesc babeczki!!
Quati... gratuluje synusia:)) , u mnie mial byc syn trzy razy i sa trzy dziewczyny (haha), widze ze my mieszkamy w sumie niedaleko siebie 30 min drogi moze kiedys uda sie nam spotkac:)
kacha-wawa... wiecie juz cos na temat przeprowadzki dlugo sie czeka na takie mieszkanie?
martisza...gdzie ten Bangor jest?
Pozdrawiam:))

bangor jest nad samym morzem, na zachod od belfastu- jakies 12 mil ,
teraz zaczynam sobotnie wycieczki do balfastu bo moja corka zaczyna w ta sobote szkole polska- juz mi sie odechciewa jak tylko pomysle o tym zatloczonym belfascie( bez urazy dla tych co tam mieszkaja )
 
hej kochane... slyszalam ze w uk jesli nie okresla plci dziecka na usg tto polozna moze okreslic po ,,omacku''... o tak sie zastanawiam w ktorym tygodniu ciazy polozna wam powiedziala plec i czy sie sprawdzilo??
 
Monia my pierwszą propozycję mieszkania dostaliśmy po niespełna 2 tygodniach czekania, ale musieliśmy odmówić, bo mieszkanie było w dzielnicy radykalnych protestantów. Teraz mamy przyznaną lokalizację z katolickiej dzielnicy i nie mam pojęcia ile będziemy czekać.
Sandrahaha nie wierzę w rozpoznawanie płci po omacku :tak: U mnie na skanie w 15 tygodniu dzidzia nogi rozłożyła i siusiaka brak :-D Lekarka nie powiedziała wprost, że dziewczynka, ale się tylko uśmiechała i wszystko było jasne :-)
 
Czesc kobitki!!!;-)
Mieszkam nie daleko Derry ,i mam nadzieje ze jest ktos z moich okolic,i morze spodkamy sie kiedys na kawce i ploteczkach :tak::tak::tak:.
A co do tego usg to w prawdzie bylo rok temu ,ale ja dowiedzialam sie ze to bedzie dziewczynka na pierwszym skanie ,i sie sprawdzilo :happy2:.
 
Witam wszystkie mamuski z Irlandii Polnocnej!!!
Tez sie melduje..sorki ze dopiero teraz,ale lepiej pozno niz wcale...Ja mieszkam w Belfascie.
pozdrawiam :))
 
reklama
Do góry