reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

cześć dziewczyny. od jakiegos czasu poczytuue to co piszecie na forum.jesteście niezle zzyte ale mam nadzieje ze jeszcze mozna dołączyć:confused:ja jestem w irlandii od pół roku,mieszkam w okolicach donegal.jestem mama siedzącą w domu i wychowująca synka.
Hej tia.
No pewnie,ze mozesz dolaczyc;-)
Jak Ci sie podoba na wyspie gdzie zawsze pada:wściekła/y::laugh2::laugh2:
Bo normalnie ja to juz chyba sie jakas pesymistka robie:baffled::laugh2:
W jakim wieku masz synka?


michasiowa...no wyksztalcenie masz super:tak:
Ale lap co sie da,a przeciez w kazdej chwili mozesz zmienic prace;-)
To super,ze cala rodzinka bedziecie w komplecie.
Pewnie mala sie stesknila:-)

Kobitki piszcie ile dusza zapragnie!!!
 
reklama
aniay gratulacje moj oliwier a ty masz oliwke:)

michasiowa pojdz do fasu tam sa na bierzaco ogloszenia i maile wiec mozesz sprobowac bylam dzis iczytalam ale wiesz jak to jest z ta praca czesto liczy sie szczescie no ale trzeba probowac.powodzenia


anieczka co słychac?
 
witam

Aniay wspaniale wieeelkie gratulacje
Oliwciu witaj po tej stronie brzuszka
:D

Anineczka mnie tez ta pogoda dobija, rok temu był taki piekny styczen a teraz :? wrrr

Michasiowa witaj :D

no i nie popisze nic wiecej bo obowiazki wzywają :D
 
witam
Anineczka mnie tez ta pogoda dobija, rok temu był taki piekny styczen a teraz :? wrrr
Filpi dokladnie.Cala zima zreszta byla ladna.
Pamietam bo dziecko mi sie urodzilo pod koniec wrzesnia i non stop na spacery chodzilismy.Jeszcze na kamerce mam pozgrywane:-)

Jak Cie obowiazki przestana wzywac na minutke,to wpadnij i powiedz co u Filipka i Dawidka.
Buziolki kochana:tak:;-)
 
Anineczka zle mnie zrozumialas :p
Poprostu moj maz jest najszczesliwszym czlowiekiem na ziemi wiec ja nie moge byc najszczesliwsza. Poza tym on sie od poczatku nastawial na coreczke i jest w niebowziety ze ma swoja wymarzona corke :)

Dziekuje za gratulacje :)
 
Anineczka zle mnie zrozumialas :p
Poprostu moj maz jest najszczesliwszym czlowiekiem na ziemi wiec ja nie moge byc najszczesliwsza. Poza tym on sie od poczatku nastawial na coreczke i jest w niebowziety ze ma swoja wymarzona corke :)

Dziekuje za gratulacje :)
Oh no to faktycznie Cie zle zrozumialam:-(



Ale to swietnie!
MAz ma swoja krolewne!!!Bosko!
Jak sobie radzisz?
KArmisz pewnie piersia?
A jak meza praca?Znalaz cos? No i jak wspollokatorzy na nowego przybysza?;-)
Zlozylas papiery na Chid Benefit?:confused:
Teraz od kwietnia maja podniesc o 10 euro:-)
 
Czesc wam..cos tak zadko tu oststnio zagladam:)juz zapomnialam jak to fajnie jest poplotkowac na BB:)...Fajnie ze maja dawac troszke wiecej kasy..szkoda ze tylko o tyle..ale zawsze cos..ja w ogole sie ciesze...bo mojemu kochanyemu przyszedl wczoraj papier ze mamy kolejne dofinansowanie..nie wiem dokladnie jak sie nazywa..ale to ktore oblicza sie z wyplaty..i z tej okazji tygodniowo bedzie jeszcze po 70 e wpadac:)co bardzo mnie cieszy..zawsze na cos sie przyda..tak po troszke jak beda dawac z roznych zrodel to wcale sie nie obraze:-D ;-) ...tak w ogole to ostro przymierzam sie zeby zaczac gdzies pracowac..chociaz jakis part time..meczy mnie ciagle siedzenie w domu...czas zostawic choc na chwile pieluchy i ruszyc do ludzi:-D ...
Ile w ogole jest tu mamus z Galway???moze bysmy sie kiedys na jakas kawke spotkaly????kto jest ZA??
 
Jestem za ale jeszcze nie teraz, najpierw musze sie polapac w tej calej opiece nad noworodkiem...
Anineczka
Mezulo ma dzis dostac telefon od goscia, tez w meblach prawdopodobnie by pracowal. Narazie nie zlozylismy paipierow, musimy odebrac swiadectwo urodzenia bo ze szpitala wychodzilam w niedziele i niczego nie zalatwilam...
Teraz sie zastanawiam jak ja to zalatwie, zeby pojechac do szpitala z mezem musialabym mala zostawic w domu sama na jakas godzinke a nie wiem czy sie odwaze... Albo pojechac autobusem i na dwie godzinki ja z mezem zostawic... sama juz nie wiem.
Wogole narazie napawa mnie pprzerazeniem to ze w poniedzialek do lekarza ze soba musze sie zglosic i mala bedzie musiala zostac w domu.
 
reklama
Witajcie!
Brrrrrr ale zimno się zrobiło. Może śnieg zacznie padać? :-) Polska podobno cała zasypana, to i my nie bądźmy gorsi!
Iwona, to pewnie dostajecie FIS - Family Income Supplement. Jest to zasiłek dla rodzin o niskich dochodach. My też się ubiegamy, ale formularz wysłałam dopiero jakiś tydzień temu, więc się nie nastawiam, że szybko dostanę pieniążki.
A wogóle to chciałam się pochwalić, bo od poniedziałku idę do pracy. Trochę się stresuję, ale też jestem bardzo "happy". Trza w końcu ruszyć między ludzi!
Mąż za dwa tygodnie przywiezie mi córę, a tu ani przedszkola, ani mieszkania większego, ani samochodu... Trochę mnie to wszystko przeraża. :-(Ktoś wie może, gdzie przyjęliby mi 4,5-letnie dziecko? Interesują mnie okolice Riverside, Merlin, Ballybrit.
 
Do góry