reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Od przyszłego miesiąca znów mamy obniżkę rentu o 100e.Czyli płacimy już 200 e mniej od nowego roku.Na przyszły miesiąc mamy też kupic scheda i odliczyc sobie z rentu :-)
Ale Wam dobrze:tak: Zazdroszczę;-):sorry2:

Depozyt 2000e, ktory prawdopodobnie oddaja,jesli postanowimy sie nagle wyprowadzic.Szczegoly bede znala jutro,bo o 10 sie spotykamy z kolesiem.
Fajnie macie, że depozyt "tylko" 2000eur i 650eur rent. Tu u nas jest 5000eur depozytu i 750eur miesięcznie:dry: Może powinnam się do Galway przeprowadzić, a nie do Portlaoise:-p:-D
Larcia jak będziesz wiedziała coś więcej to pisz, bo ja jestem bardzo ciekawa co i jak:tak::tak:
 
reklama
MISIA GRATULACJE !!!!!!!!:-):-):-) No to teraz należy Ci się teraz zasłużony wypoczynek :tak: i Alexowi także :tak:...wracajcie szczęśliwie do domku. Czekamy na wieści...;-):-D . Gastone - szkoda, że niewypał z tym domem. Zdjęcia wnętrz czasem kłamią, sama robiłam kiedyś fotki niezbyt zadbanych wnętrz... i wyszły nadzwyczaj dobrze:confused:. Anineczka- super z tym waszym rentem :-) nie ma jak recesja:tak:, no i zgoda na psa... a jakiej będzie rasy?:-D
 
MoKu będzie suczka rasy Shih-Tzu :-) Już tak się napaliłam na nią,że szok.Ale zbieram do skarbonki.Już mam 70 euro :baffled: A jeszcze ponad 300 e:dry::baffled::sorry2::shocked2:
Bo chcę by była z rodowodem i zarejestrowana w IKC (związek kynologiczny);-)

Wolfia fajnie nam,ale jeszcze trochę przydałoby się by spuścił :-DChciałaby płacic tak z 900 euro,ale już chyba nie będziemy faceta męczyc...sam niedawno zbankrutował :nerd::dry:
 
Anineczka- też mi się marzy pies... ale całkiem inny - bulterier:-) a może masz jakieś namiary na tutejsze hodowle psów, bo też chciałabym aby był z rodowodem... a tak w ogóle to na punkcie psów mam...hmm...lekko powiedziane bzika:tak::-D
 
MoKu ogólnie z hodowlami psów jest tutaj troszkę innaczej :sorry2:
Bo ja np.nie widziałam ani jednej strony internetowej o hodowli Shih-tzu :no:
W Polsce jest tego od groma :dry:
Znalazałam tylko jedną:
Cloughlea Shih Tzu - Home
Ogólnie z hodowlą jest tutaj gorzej.Psy zazwyczaj hodowane są w stajniach śpią pod słomą :baffled: Nie rzadko zapchlone i śmierdzące,a ludzie wołają w cholerę kasy za to,że mają wpis w IKC :baffled:Trzeba naprawdę jeźcic i oglądac.Ja co prawda nie mam wielkiego doświadczenia,ale rozróżnię psa z domku a ze stajenki:-D Jak każda z nas chyba :tak:
Oczywiście zdarzają się w dużej mierze pieski zadbane,wykochane i wykarmione z dobrego domku ;-)
No, są tutaj wystawy i inne pierdułki dla pieska.Do poczytania na IKC.

Tak myślałam o prawdziwej hodowli w Polsce,ale zanim załatwię papiery,paszport,chip i kwarantannę pies będzie miał już co najmniej rok:szok::baffled::angry:

Tutaj masz stronkę do związku:
The Irish Kennel Club - Home
A tutaj są pieski:
Buy and Sell Anything in Ireland. Easy to Use - DoneDeal.ie
I forum:
PETS IRELAND (Powered by Invision Power Board)
 
Ostatnia edycja:
HEJ mamunie no właśnie moja współlokatorka wyjechała do Polski na stałe :tak:poryczałam się bo jednak 3lata mieszkałyśmy razem ale już pragnęłam tej ciszy :-D

ja też się nie mogę doczekać kiedy już sama będę mieszkać bez współlokatorów:zawstydzona/y::-)
zazdroszczę Ci tej ciszy....


anineczka... świetnie.... chyba nie chciał żebyście się wyprowadzali....;-)
dlatego się na wszystko zgadza... i dobrze....;-)
 
Dzięki Anineczka, szkoda tylko, że z tymi hodowlami taka lipa... przyszło mi na myśl, że może z UK... hmm tam chyba hodowle na wyższym poziomie i ze sprowadzeniem też może będzie inaczej. Znajomi niedawno kupili tu yorka z hodowli z papierami okazał się strasznie zarobaczony, że omal nie zdechł :baffled::baffled:,także miałaś rację z tymi hodowlami...
 
anineczka... świetnie.... chyba nie chciał żebyście się wyprowadzali....;-)
dlatego się na wszystko zgadza... i dobrze....;-)
No pewnie,będę chyba wodziła faceta za nos.Ma mi jeszcze załatwic wieszak na kurtki i naprawic nie działające gniazdka ;-):tak:

Emili właśnie zapomniałam Ci napisac,że cisza bez drugich współlokatorów jest wspaniała,ale z drugiej jak się dogadywałaś z dziewczyną i jej rodziną,będzie ich brakowac.
Ale teraz będziesz miała małe dzieciątko i na pewno przyda się cisza;-)

Dzięki Anineczka, szkoda tylko, że z tymi hodowlami taka lipa... przyszło mi na myśl, że może z UK... hmm tam chyba hodowle na wyższym poziomie i ze sprowadzeniem też może będzie inaczej. Znajomi niedawno kupili tu yorka z hodowli z papierami okazał się strasznie zarobaczony, że omal nie zdechł :baffled::baffled:,także miałaś rację z tymi hodowlami...
Wiesz z Irlandii północnej pewnie można po prostu przewieźc,ale z Anglii to szczerze nie wiem :dry:
Hmmm ciekawe....

Musisz się jeszcze dowiedziec czy na bulteriera nie są potrzebne dodatkowe papiery.Nie wiem czy ta rasa jest dozwolona w tym kraju,choc na stronie IKC widziałam Club Bull teriera :tak::tak::tak:
Ja miałam 3 lata temu Jack Russell i niestety musiałam go oddac po roku przebywania z nami,ale był strasznie zarobaczony.Potwornie i fakt kupiłam go bez papierów,ale sypiał z matką w stajni:baffled:
Był strasznie zaniedbany.
Ale wyszedł na ludzi :-D
 
Ostatnia edycja:
wolfia tak,chodzilo mi,ze odejmuja od tej kwoty.Napisalam oddaja ale chodzilo mi,ze odejmuja.Depozyt 2000e, ktory prawdopodobnie oddaja,jesli postanowimy sie nagle wyprowadzic.Szczegoly bede znala jutro,bo o 10 sie spotykamy z kolesiem.Bank nikt Ci nie moze narzucic.Zreszta to oczywiscie,ze moze to byc bank,w ktorym masz konto.To nie jest wazne skad wezmiesz ta cala sume za 3 lata,moze ci nawet ktos ja sprezentowac(trzeba wierzyc w cuda:-) ).


gastone rent to buy, tak.A w jakiej okolicy ogladalas domy?WLasnie zobacze tutaj,bo nie spytalam kolesia,ale ktos mi mowil,ze sa jakies wolnostojace.Jutro sie okaze czy to prawda.
Ja oczywiscie w swojej okolicy, Ennis.Jest narazie jede.Sliczny, ale drogi i w przyszlosci takiego kredytu moge nie dostac...
Ale Wam dobrze:tak: Zazdroszczę;-):sorry2:


Fajnie macie, że depozyt "tylko" 2000eur i 650eur rent. Tu u nas jest 5000eur depozytu i 750eur miesięcznie:dry: Może powinnam się do Galway przeprowadzić, a nie do Portlaoise:-p:-D
Larcia jak będziesz wiedziała coś więcej to pisz, bo ja jestem bardzo ciekawa co i jak:tak::tak:

nooo co okolica to inaczej...Znajac zycie w Clare tez nie bedzie tanio :-D

Anineczka
fajny piesio, ale bedziesz miala czesaaaniaa ho ho ho.
Ja mialam polskiego owcarka nizinnego.Sliczny piesio, kofany byl ale w utrzymaniu ciezki.Siersc jak welna, czesac trzeba byloda razy dziennie zeby jakos wygladal.Ale ukochany byl piesio.Ale my narazie odpuscilismy chec posidania psa. Ja powiem szczerze ze sie tez boje bo sie czlowiek przywiazuje a potem ta cierpi jak piesek umiera.Moj po13 latach a mojego meza po 18..Dla mnie to nie tylko zwierzak, to czlonek rodziny..
 
reklama
No pewnie,będę chyba wodziła faceta za nos.Ma mi jeszcze załatwic wieszak na kurtki i naprawic nie działające gniazdka ;-):tak:(...)
dokładnie... hehe
a co... jak już woadomo że facet się boi to teraz można go powodzić troszeczkę....
(...)
Musisz się jeszcze dowiedziec czy na bulteriera nie są potrzebne dodatkowe papiery.Nie wiem czy ta rasa jest dozwolona w tym kraju,choc na stronie IKC widziałam Club Bull teriera :tak::tak::tak:
Ja miałam 3 lata temu Jack Russell i niestety musiałam go oddac po roku przebywania z nami,ale był strasznie zarobaczony.Potwornie i fakt kupiłam go bez papierów,ale sypiał z matką w stajni:baffled:
Był strasznie zaniedbany.
Ale wyszedł na ludzi :-D
To tu są takie problemy z psami??
ogólnie wolę kotki ale wiem że nie można w ciąży... więc może i skusiłabym się na pieska.... ale słyszałam też ze jak chcę z nim do pl lecieć to muszę mu paszport wyrobić i kupować specjalne bilety:baffled: mój kumpel ma psa.... (!!)


a jeszcze co do chat.... to w lahinch jest taniej.,,,
znaczy z depozytem
jak się po 2000 czy 5000 płaci u was:szok: szok
u nas jak jest chata za 650 to depozyt też 650 i nie więcej... a jak chata za 700 to i depozyt 700:tak:
 
Ostatnia edycja:
Do góry