reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

reklama
MISIA GRATULACJE

Miło słyszeć, że juz powszystkim i wszystko OK. Tez juz bym chciala byc po wszystkim, ale jeszcze miesiac...
 
Witam

Rowniez pragne pogratulowac Misi jej synka choc nie mialam przyjemnosci jej poznac jeszcze.Ktos pytal o plaze do zwiedzania, zapraszam do Kerry, jest pieknie, plaze, gory wkolo. Pozdawiam was serdecznie;-)
 
Hej
Dziś u nas był landlord po rent i co? Ano penia się chłopak bardzo chyba,że się wyniesiemy:-D
Od przyszłego miesiąca znów mamy obniżkę rentu o 100e.Czyli płacimy już 200 e mniej od nowego roku.Na przyszły miesiąc mamy też kupic scheda i odliczyc sobie z rentu :-) To mi się podoba.No i zgodził się na psa :cool2:
Chyba zostaniemy :-D
 
Misia, gratulacje przeogromne ! ! ! ! !


baby_boy.jpg

 
reklama
wolfia tak,chodzilo mi,ze odejmuja od tej kwoty.Napisalam oddaja ale chodzilo mi,ze odejmuja.Depozyt 2000e, ktory prawdopodobnie oddaja,jesli postanowimy sie nagle wyprowadzic.Szczegoly bede znala jutro,bo o 10 sie spotykamy z kolesiem.Bank nikt Ci nie moze narzucic.Zreszta to oczywiscie,ze moze to byc bank,w ktorym masz konto.To nie jest wazne skad wezmiesz ta cala sume za 3 lata,moze ci nawet ktos ja sprezentowac(trzeba wierzyc w cuda:-) ).


gastone rent to buy, tak.A w jakiej okolicy ogladalas domy?WLasnie zobacze tutaj,bo nie spytalam kolesia,ale ktos mi mowil,ze sa jakies wolnostojace.Jutro sie okaze czy to prawda.
 
Ostatnia edycja:
Do góry