reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Hej dziewczyny:-)
Widze,ze piszecie o filmach:-)Apropo Slundog Millionaire to oglądałam go chyba juz z 3 razy-świetny film!!
Wczoraj wieczorem oglądałam film z Angelina Jolie -CHANGELING,i powiem Wam,że świetny film,poryczałam się kilka razy;-)POLECAM!!
 
reklama
Czesc lalunie.
Milionera oglądalam- suuuper:tak: A Wy dziewczyny jak maliny normalnie;-) szkoda,ze ja mam tak daleko:dry:
Udanego dnia wszytskim zycze.

Wiosna.jpg



 
Piękne kwiatki Margaritta :-)
Widziałam też przebiśniegi - śliczne:tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak:
A ciekawi mnie właśnie jak się nazywają te fioletowe kwiatki na Twoim zdjęciu, które też widzę tu gdzieniegdzie... I pytanko jeszcze jedno. Czy ktoś wie ile jest stopni na dworze? Bo ja nie mam termometru a czuć, że jest cieplutko :-)
Dobrze, że wiosna nadchodzi bo w kozaki coraz ciężej mi się jest wbić:-D
 
Hej Laseczki:-)
A ja dzis mialam wielkie plany dogodzenia swoijej proznosci i zamowilam sobie fryzjerke do domu na godz 12ta. I siedze patrze w okno a tu nici nie widac jej i dzwonka telefonu tez nie.:crazy: Wiec siedze wkurzona na maxa:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: i ostrzegam was moje drogie przed pania Joanna z Beauty Stilistica jesli macie zamiar siez nia umowic to w dzien wizyty ciezko sie z nia skontaktowac choc wczesniej wizytka zostala potwierdzona. No az mna telepie bo umawialam sie z nia od 3 tyg. :angry::angry::angry: I wez tu sobie cos zaplanuj.

Anineczka ja tez zaluje ze sie tak zmylam wczesnie ale nastepnym razem nie nawale obiecuje;-):-)

Kamcia to pidzama party super pomysl tylko kwestia dogadania kiedy:tak::-D

A teraz ide napic sie kawki i troszke odstresowac.
Zycze wam kobitki milego dnia
 
:zawstydzona/y:A mnie wlasnie zrobilo sie glupio:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
Pani Joasia wlasnie zadzwonila i powiedziala ze miala wypadek samochodowy:szok::szok::szok: autko skasowane ale jej sie nic nie stalo:happy: Wiec musze odwolac swoje wypisane slowa ze jest nieslowna. Kurde ale mi teraz wstyd tak sie na dziewczyne zezloscialm a ona byla w tarapatach. Wstydz sie frog oj wstydz:no:
 
Hej!
Dziekuje za gratulacje:-).
My mamy sie coraz lepiej,maluch spi coraz dluzej i wcina coraz wiecej hehe:-).
Mam zamiar wyjsc z nim na chwile,doslownie na 5 min na dwor bo slonko pieknie swieci i jest dosc cieplo.
Mialam wczoraj to zrobic ale wialo.

Kurde ale zescie mi narobily ochoty na popcorn,szkoda ze mikrofalowka mi sie popsula takto pewnie by juz dawno strzelal :-D:-D:-D.

Fajnie ze mozecie sie spotkac i pogadac,szkoda ze nie mieszkam blisko.

Milusiego popoludnia zycze.
 
A mi sie ten film jakos nie podobal,widzial go z miesiac temu i jakos tak hmmm no ciekawy,bo inny,ale jak dla mnie to 5/10.

Dostalam krople do uszu,mam dalej zatkane po chorobie,to juz 8 dni.Nigdy sobie nie kropilam nic procz oczu,moze byc ciekawie :-)
Od rana sprzatam i sprzatam, bylam chora,lezalam w lozku,wiec teraz pora sie wziasc za ogarniecie wszystkiego.
Ja jak najbardziej za jakims spotkaniem!
 
reklama
Do góry