reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Barmanko-wiesz w związku z tym,że moje produkty do zapiekanki sa własciwie przyrzadzone piekę ino do momentu,w którym ser się rozpuści...Co do naleśniorów samych to takie nie cieńkie,ale nie grubachy nie wiadomo jakie;)a Pavlowa moja droga to nic innego jak bezunia upieczona na plasze na to ubita śmietana i owoce-mniaaaaaami:tak:
Gliwa-ale Ci dobrze-zarówno z odwiedzinkami jak i biletami-pozazdrościć tylko:zawstydzona/y:
Idę się obżerac,a co;))))
 
reklama
Kocham Cię Dagmara,kiedy do nas przyjedziesz,zapraszamy Cię w niedzielę na Airshow.Wtedy chcę pobyć sam z tobą żeby było fajnie i może kolacja sami we dwojga. :* :* :laugh2: to byłem ja Antek.

Lubiczanko Antek zobaczył suwaczki pod Twoim nickiem i kazał mi napisać to wyznanie;-) padłam :szok:
 
Na niedziele zapowiedzieli się znajomi więc ciasto robie dopiero w sobotę ;-) bo jak jutro zrobie to do niedzieli po cieście tylko wspomnienie zostanie :eek:

Gliwa, ojj ale Ci dobrze z tym pobytem w Pl :tak: a jak Twój laptop, udało się naprawić?

Anineczka, udał Ci się synek :-D

Lubiczanka a jeszcze dopytam, jakie warzywka kładłaś do tej zapiekanki? sosiku już nie dawałaś, tak?

Lece się inhalować bo czuję się jakby mnie z krzyża zdjęto
:eek::eek:
 
Anineczko-woooooow:szok::-D
Gliwa-wcale Ci się nie dziwię...ja się cieszę jak głupi do sera,że choć na tydzień będę mogła pobyć w Pl:)
Barmanko-paprykę,pomidorka,cebulkę,kiełki właśnie,może być kukurydza...co lubisz
 
helloł
się poczułam wywołana do odpowiedzi:sorry:


barmanko droga - no niby rok szkolny się skończył, ale wakacje ma praktycznie tylko Martyśka;-) Niki chodzi cały czas do przedszkola ( tam nie ma wakacji - thx God) a ja nie jestem w szkole w soboty,ale za to dwa razy w tyg jezdze do naszego biura i tam przygotowujemy się do wrzesnia- a jest co robić :sorry: ale milo mi niezmiernie ,ze pamietałas o mnie *:

i wezta się z tymi przepisami, słodkościami, zapiekankami i takimi tam :confused2: @ wstrętne:cool2:


lubiczanko no :-(ajm soł sorry maj dir- ale i tak wiesz,ze aj lov u soł macz soł... co sie odwlecze.. ;-)


Tichonku - heh mały da popis w sobotę :tak:jak go puścimy w długa to ho ho:-D a wiesz , ze ma byc pogoda nawet jakaś w miare :cool2:


anineczko ja tam nie wiem co Ci napisać w związku z przeprowadzką Twą- good luck, no bo co innego :* a wyznanie syna - bezcenne


dziewczynki kochane- pozdrawiam was wszystkie bez wyjątku serdecznie. Udanych wakacji zyczę tym które się wakacjują, więcej slonka i pogodnych dni tym , które tkwią w Ire. Bezpiecznych lotów, usmiechu i niezapomnianych wrażen..

się postaram zaglądać jakoś- ale jak :eek:;-)
 
Margaritta-czyli skąds jakakolwiek wiadomość doszła?Bo próbowałam wszędzie-tel,skype,gg:szok:
Generalnie to się witam,nie?;))))
Nie pada-wow...i nawet przez szaro-bure chmury próbuje jakis promyk słonka się przebić:szok:Kto wie-może dane nam będzie dziś pochasać po dworze?;)))Miłego dnia Wam
 
reklama
Dziewczynki!!!!czy któraś z Was(może znajomi Wasi)orientuje się jak mozna błyskawicznie dostać dotację na biznes,albo kredyt???????????????????
Marta-Ty wiesz,że ja uwielbiam tą Twoją siostrę:))))
 
Do góry