reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Bry
U nas póki co nie pada, ale coś się chmurzy

AsienkoM Zuzia jest przekochana. Mam nadzieję, że się nie pogniewasz jak odwołam nasze jutrzejsze spotkanie? Chłopaki są w domu i nie ma za bardzo jak. W przyszłym tygodniu my do Was przyjedziemy.

Dobrego dzionka
 
reklama
Hej

Wczoraj jak P był na spacerku z małą posiedziałam sobie, odpoczęłam, potem wzięłam prysznic. Humorek od razu sie poprawił. Wieczorkiem upiekłam jeszcze ciacho.
Dzisiaj na obiadek krokiety i do tego barszczyk czerwony do popicia.

Lubiczanka a no nie zrobiłam zdjęcia.
Asienka_r oczywiście, że się nie pogniewamy. To do zobaczenia za tydzień.

Ide mieszkanko ogarnąć.
 
Ostatnia edycja:
Witam:-)
Ja już torby,ciuchy piorę,prasuje do tego naganiam ludzi do głosowania na FB więc mnie mniej;-)...Ale nie dam rady z laską z pierwszej pozycji:no:pomimo wspaniałej pomocy MartyF:tak:...A w ogóle się okazuje,ze ta dziewczyna jest z mojego P wioski:szok::-DAle ten świat mały:laugh2:
I tak wszystkie pewnie już wiecie,ale i tak się pochwalę,że mój Matt wczoraj pierwsze swe kroczki postawił:-)Nadal zapyla na czworakach,więc nie mogę powiedziec,że chodzi,ale jak go postawię przed jakąś rzeczą (np.otwarte drzwi,które musi zamknąc:-D) to idzie do niej,5-6 kroczków:tak: i zaczął wstawac sam z siadu,bez pomocy przedmiotów do podtrzymywania.Po prostu potrafi wstac z podłogi nie używając niczego do pomocy:-)Tak więc rozkręca się wreszcie:-)
Aniaa to Twój biznes więc nie mogę za darmochę się wtranżalac na sesję;-)
Idę obiad kończyc bo Matt śpi....Miłego Wam:-)
 
Hej

Tichonek sama Ci zaproponowalam takze spokojnie,udanych wakacji Ci zycze raz jeszcze,gratki dla Matta
Lubiczanko wracamy w polowie sierpnia
Ewelcia ja tez zawsze stresuje jak lece mam nerwy,dasz rade ja lecielam teraz sama i do Dublina tez bede wracac sama kiedy wracacie?

Musielismy wszystkie komody pozklejac bo Lensuka sie dobierala wszystko wywalala no i musze sie pochwalic jakies 3 tyg zaczela stawiac pierwsze kroki sama ale jej minelo i wolala na czworaka bo szybicej i od wczoraj juz drepcze sama ladnie stanie i jeszcze pokazuje aby jej bic brawo artystka moja :-)

Poprawy humoru zycze tym co maja ciezkie dni
 
Aniaa, Tichonek gratki dla pociech za pierwsze samodzielne kroczki

Zuzia znowy padła, tylko tyle że zaraz po obiedzie. Nie wiem o co kaman bo juz dłuższy czas nie robiła drzemek w dzień a tu od poniedziałku codziennie o 4 pada. Może pogoda, może zęby bo jej trójki idą.
 
Witam z wieczorka.
Dzionek mi szybko minął,pogoda w kartke ale wykorzystałam moment dzis i wyszłam z Igorkiem na spacerek rowerkiem i na plac zabaw.Pod wieczór pojechaliśmy z M na Blanch na zakupki,kupiliśmy pare rzeczy.:-)
Aniaa to Lenuska robi porządki babci.To super ze drepcze juz sama.Bravo.:tak:
Tichonku dla synusia tez bravo za postawienie kroczków.
Miłego wieczorku.

 
Witam
Tichonek,Aaniu-super,wielkie brawa dla Waszych pociech za determinację w szkoleniu przemieszczania się w pozycji pionowej;)
Tichonek-ja rzadziusio na FB jestem:(((Ale trzymam kciuki z całych sił:tak:
AsieńkoM-ale szkoda...takie foty są wspaniałym wspomnieniem:tak:
Co tam u nas...a no nic ciekawego:/Pogoda jaka jest każdy widzi...chociaz nie-znając irlandzką niesprawiedliwość Wy pewnie choć ciutkę słońca macie:-(Tak więc u nas kolejny zwyczajny(szary i deszczowy)dzień...Nie wiem gdzie by się tu z dziećmi wybrać zeby dostarczyć im jakiejkolwiek atrakcji poza komputerem i domowymi zasobami:/No nic to-miłego dnia Wam
 
reklama
Hejka jestem i ja:)czasu brak sily tez jak to w pl:)
My nadal sie odczulamy i tak mysle zejdzie do konca pobytu w pl;(katorga ti jest dla kacpra bo nic nie moze jesc a zwlaszcza cukru a cukier jest doslownie wszedzie wiec teraz jak ide na zakupu to czytam czytam i czytam;(narazie zdazylam ich odczulic na ziemniaki drozdze pszczoly i kurz dom,a jeszcze tyle zostalo ze szok.do pl jechalam z mysla o nikusiu ze z ta jego alergia porzadek zeobie a tu sie okazuje ze wiekszy problem mam z kacprem:(
U nas tez nikus zaczyna chodzic juz dluzszy czas sam stoi i sam sie puszcza i idzie no ale oczywiscie najpewniej sie czuje na czworaka:)
Ok lece bo dzis jedziemy w odwiedzinki do rodzinki troche sie obawiam bo jedziemy do mojej siostry ciotecznej do tej co stracila meza niedawno;(
 
Do góry