reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Krakowa

a fajnei było by sie umówić hurtem wszystkie np plac Jordana
a w domu siedze bo Maks chory poczatek anginy prawdopodobnie okaze sie w sumie w ciagu najblizszych dni bo na arze migdały spore i gardło czerwony itp
gorączka jest ale zbijam ja po jakimś czasie wraca zobaczymy co to wyjdzie
bo panuje teraz wirus podobny do 3 dniówki oby to było to bomam L4 opieki do poniedziałku ale przyda sie lekko odpocząc bo od 14 czerwca miałam az 3 dniw olne tylko po 6 dni z rzędu pracowałam wiec padam na pyszczek

co tam u was wszystkie sie ogrodują???
 
reklama
Agatulka- zdróweczka dla MAksia,,,
to mnie nie pocieszyłaś z ta wirusówką, moja Julka dziś dostała gorączki, co prawda do gardziołka nie zaglądałam,ale mam nadzieję ,że to tylko zęby!!!

to jak już bedziecie zdrowi i będziesz miała wolne to daj znać może sie na jakies lody do tescko wybierzemy,, bo jesli dobrze kojarżę to ty niedaleko mieszkasz??;-)

Może i Luthien namówimy na spotkanko?

my jutro do dentysty jedziemy bo młay świruje boli go ząb i ma małą dziurkę ciekawe co lekarka wymysli, bo dzis mi taka babka poiwedziała żeby nie plombować małemu zębów bo może go póxniej jeszcze bradziej boleć,,,ale mnie z drugiej strony przeraża że ledwo 4 lata a juz zeby mu będa wypadać:szok:
 
Agatulka- zdróweczka dla MAksia,,,
to mnie nie pocieszyłaś z ta wirusówką, moja Julka dziś dostała gorączki, co prawda do gardziołka nie zaglądałam,ale mam nadzieję ,że to tylko zęby!!!

to jak już bedziecie zdrowi i będziesz miała wolne to daj znać może sie na jakies lody do tescko wybierzemy,, bo jesli dobrze kojarżę to ty niedaleko mieszkasz??;-)

Może i Luthien namówimy na spotkanko?

my jutro do dentysty jedziemy bo młay świruje boli go ząb i ma małą dziurkę ciekawe co lekarka wymysli, bo dzis mi taka babka poiwedziała żeby nie plombować małemu zębów bo może go póxniej jeszcze bradziej boleć,,,ale mnie z drugiej strony przeraża że ledwo 4 lata a juz zeby mu będa wypadać:szok:

moja ma 4 dziurki 2 są juz zapląbowane ale dodam ze nei bolały jej te dziurki po prostu zauważyłam 2 dziurki pani dojrzaa kolejne 2 i tak leczymy zębulki kolorowe pląby teraz sa fryy mała zadowolona choc zawsze lekko wystraszona ale daje radę

co do wypadu bardzoo chętnie jak na arzie moje dni wolne do końca lipca moge na reku jednej reki policzyć mam zapierdziel w pracy delikatnie mówiąc 2 osoby na urlopie wale ciagle popołudniówki oszaleje ale jeszcze chwilke i urlopppppp

Luthen a masz delako do parku Jordana np ???
a ty Ada masz daleko???
 
Agatulka- my też jedną czwóreczkę mamy juz zaplombowaną,,ale dzis się okazało, że tej drugiej póki co nie trzeba borować! Lekarka posprawdzała i powiedziałą ,że nie widzi powodów ,żeby wiercic zeba, bo wcale on nie jest taki zły,,, nie wiem co miała na mysli, bo widac ,że na tym zębie ma takie brązowe ,ale nie wnikałam, skoro mówi ,ze nie trzeba. Poza tym polakierowała zabki,ale powiedziała ,że gdyby mały narzekał częściej na ten ból to wtedy trzeba już bedzie coś robić!!

A gdzie ty chodzisz z dzieciakami do stomatologa?? prywatnie czy na NFZ?? i to sa specjalni lekarze dla dzieci czy jak???

JA do PArku Jordana mam jakieś pół h drogi ,,podejrzwam ,że Luthien tyle samo, bo ona o ile się nie mylę mieszka w Bieżanowie.....

My dzis byliśmy w Rynku i na Placu Szczepańskim jest ta nowa fontanna super sprawa, moje dzieci biegały tam jak oszalałe!!,,, Szkoda tylko ,że dzis było zimno,,,, bo fajna by była frajda tak się orzeźwić w upał,,,,

ale od jutra zapowiadają okropne upały,,
 
Agatulka- my też jedną czwóreczkę mamy juz zaplombowaną,,ale dzis się okazało, że tej drugiej póki co nie trzeba borować! Lekarka posprawdzała i powiedziałą ,że nie widzi powodów ,żeby wiercic zeba, bo wcale on nie jest taki zły,,, nie wiem co miała na mysli, bo widac ,że na tym zębie ma takie brązowe ,ale nie wnikałam, skoro mówi ,ze nie trzeba. Poza tym polakierowała zabki,ale powiedziała ,że gdyby mały narzekał częściej na ten ból to wtedy trzeba już bedzie coś robić!!

A gdzie ty chodzisz z dzieciakami do stomatologa?? prywatnie czy na NFZ?? i to sa specjalni lekarze dla dzieci czy jak???

JA do PArku Jordana mam jakieś pół h drogi ,,podejrzwam ,że Luthien tyle samo, bo ona o ile się nie mylę mieszka w Bieżanowie.....

My dzis byliśmy w Rynku i na Placu Szczepańskim jest ta nowa fontanna super sprawa, moje dzieci biegały tam jak oszalałe!!,,, Szkoda tylko ,że dzis było zimno,,,, bo fajna by była frajda tak się orzeźwić w upał,,,,

ale od jutra zapowiadają okropne upały,,

my chodzimy z NFZ do wojskowego szpitala na Wrocławskiej koło domu okazało sie ze jest tam dentysta i maja sprzęt porządny tzn wiecie z 21 wieku bo w przychodni maja taki chyba jeszcze za 19 wieku i dziadek oblesny pracuje pielęgniarka środowiskowa mi poleciła ten wojskowy bardzo go polecam
jest tam babeczka która widze jako jedyna dzieci obsługuje dorosłych też ale do dzieci tylko ona bardzo miła podejscie ma


co do fontanny byliśmy ostatnio specjalnie wieczorem jeszcze fotki jutro wrzucę bajera ona wieczorem sie świeci róznymi kolorami szał
 
my chodzimy z NFZ do wojskowego szpitala na Wrocławskiej koło domu okazało sie ze jest tam dentysta i maja sprzęt porządny tzn wiecie z 21 wieku bo w przychodni maja taki chyba jeszcze za 19 wieku i dziadek oblesny pracuje pielęgniarka środowiskowa mi poleciła ten wojskowy bardzo go polecam
jest tam babeczka która widze jako jedyna dzieci obsługuje dorosłych też ale do dzieci tylko ona bardzo miła podejscie ma


co do fontanny byliśmy ostatnio specjalnie wieczorem jeszcze fotki jutro wrzucę bajera ona wieczorem sie świeci róznymi kolorami szał
hej dziewczyny ja chwilowo w domu,czekam,az mala zje i bedziemy sie zbierac na plac zabaw,w weekan pewnie nad jakos wode bo ma byc b.cieplo

a powiedzcie ta fontanna swieci caly czas wieczorem czy tylko co jakis czas????
 
WIATM Drogie Panie!!

ma na imie Kaska i mieskzam w KRK od kilku lat...
do tej pory pisalam tylko na Grudniowkach 2009 ale z mila checia dolacze tez do was:)
a wiec mieszkamy na os Podwawelskim, moj synek ma na imie Rysiek jak wida z reszta po suwakach:)
ma 7 miesiecy i jest starsznym urwisem:)
urodzilam go naUjstku...a o tym juz napisalam w watku dot szpitala...

Rysiek podobno jest nadpobudliwy.:) nie siedzi ale za to zaczyna raczkowac mamy jzu dwa zabki i rosna nam chyba dwa gorne:)
jest dosc duzym dzieckim jak na swoj wiek...ma 80cm i wazy ponad 9 kg...:)
ale ma po kim byc duzy bo i tata i mama sa wysocy:)

to zabrzmi jak ogloszenie matrymonialne:)hehe
ale z checia nawize znajmosci z mamuskami w krk, pisze na forum grudzien 2009 i niestety tam dziewczyny sa z calej polski, a udalo nam sie ostatnio spotkac:)
z tymi ktore blizej mieszkaja tez sie czasami spotykam:)
wiec z mila checia spotkams ie tez z mamuskami z krk :)
pewnie wiele z was mialo taka sama sytuacje ze po urodzeniu dziecka niestety wielu znajomych sie traci....
my z moim m nie jestesmy juz tak atrakcyjni bo nie mozemy zrobic imprezki w domu wyjsc z nimi i tak sie kontakty pourywaly..;/

narazie tlye:)
pozdrawiam was serdecznie!!
 
WIATM Drogie Panie!!

ma na imie Kaska i mieskzam w KRK od kilku lat...
do tej pory pisalam tylko na Grudniowkach 2009 ale z mila checia dolacze tez do was:)
a wiec mieszkamy na os Podwawelskim, moj synek ma na imie Rysiek jak wida z reszta po suwakach:)
ma 7 miesiecy i jest starsznym urwisem:)
urodzilam go naUjstku...a o tym juz napisalam w watku dot szpitala...

Rysiek podobno jest nadpobudliwy.:) nie siedzi ale za to zaczyna raczkowac mamy jzu dwa zabki i rosna nam chyba dwa gorne:)
jest dosc duzym dzieckim jak na swoj wiek...ma 80cm i wazy ponad 9 kg...:)
ale ma po kim byc duzy bo i tata i mama sa wysocy:)

to zabrzmi jak ogloszenie matrymonialne:)hehe
ale z checia nawize znajmosci z mamuskami w krk, pisze na forum grudzien 2009 i niestety tam dziewczyny sa z calej polski, a udalo nam sie ostatnio spotkac:)
z tymi ktore blizej mieszkaja tez sie czasami spotykam:)
wiec z mila checia spotkams ie tez z mamuskami z krk :)
pewnie wiele z was mialo taka sama sytuacje ze po urodzeniu dziecka niestety wielu znajomych sie traci....
my z moim m nie jestesmy juz tak atrakcyjni bo nie mozemy zrobic imprezki w domu wyjsc z nimi i tak sie kontakty pourywaly..;/

narazie tlye:)
pozdrawiam was serdecznie!!


ogłoszenie matrymonialne jak ta lala witajjjjj
ale chyab połowie z nas kontakty sie pourywały po założeniu rodziny niestety no chyba ze równo sie ze znajomymi w ciąże zachodziło heheheh
ja mieszkam na Krowodrzy okolice nowego Kleparza jak bedzie mniejszy upał i dzień wolny chętnie wyskoczę do Parku Jordana z moimi wiec można wspólnie wyskoczyć
choc licze że i inne laski dołączą
 
witajcie

kasiek- no piekne ogłoszenie ,hehehe i jestes zapobiegawcza, już synowej szukasz:-D:-D;-),,
pisaj pisaj, bo karkowianki cos nie chcą sie udzielac,,,,,
ja też chętnie sie wybiorę do PArku, tylko dajcie wcześniej znać, bo my od jutra mamy w palnie malowanie więc musze czs zarezerwować o ile się da,,,

pozdrawiamy
 
reklama
ogłoszenie matrymonialne jak ta lala witajjjjj
ale chyab połowie z nas kontakty sie pourywały po założeniu rodziny niestety no chyba ze równo sie ze znajomymi w ciąże zachodziło heheheh
ja mieszkam na Krowodrzy okolice nowego Kleparza jak bedzie mniejszy upał i dzień wolny chętnie wyskoczę do Parku Jordana z moimi wiec można wspólnie wyskoczyć
choc licze że i inne laski dołączą

witajcie

kasiek- no piekne ogłoszenie ,hehehe i jestes zapobiegawcza, już synowej szukasz:-D:-D;-),,
pisaj pisaj, bo karkowianki cos nie chcą sie udzielac,,,,,
ja też chętnie sie wybiorę do PArku, tylko dajcie wcześniej znać, bo my od jutra mamy w palnie malowanie więc musze czs zarezerwować o ile się da,,,

pozdrawiamy
Dzieki dziewczyny za mile przyjecie:)
ja jestem wolna caly czas bo nie pracuje:)
aktualnie pisze prace mgr ale z malym wolno mi to idzie;/
wiec jak tylko ktoras bedzie sie gdzies wybierala i potrzebowala towarzystwa to ja jestem na zawolanie:)
jak cos to dam nr na priv:)
 
Do góry