reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Krakowa

Agatulka no ale spokojnie ,przez ten rok jeszcze cos wymyslisz ;-).A co do pogody to faktycznie paskudna :-(,nawet mi się wyjść nie chce z domu.
 
reklama
pogoda dzis cudowna
az miło a my z Zuza zaziębione katar i boli ciałko oraz gardła totalne rozłożenie się bab w domu heheheh

Luthien nei wiem czy pytac jak tam?? czy czekac na wieści że juz po
 
Agatulka ja dalej nic :-(.Dzisiaj byłam na ktg i nic.Mieli mi robić jakieś badanie na ocenę stopnia łożyska czy coś takiego,ale nie było miejsca na porodówce więc mam przyjśc w poniedziałek.A Wam dziewczyny zdrówka życzę!!!
 
Agatulka ja dalej nic :-(.Dzisiaj byłam na ktg i nic.Mieli mi robić jakieś badanie na ocenę stopnia łożyska czy coś takiego,ale nie było miejsca na porodówce więc mam przyjśc w poniedziałek.A Wam dziewczyny zdrówka życzę!!!


ale maluch uparty i mamie kaze czekać
oby to juz tuz tuz

pogoda sie jakas robi oby tak dalej bo mam dośc juz deszczu
 
witam
Luthien- oj to mały nie chce cieszyć się pieknym słoneczkiem,,,,,;-)ale nic sie nie martw, napewno już niedługo będzie razem z wami:)

Agatulka- zdróweczka dla córci,,,,,

Jesli chodzi o prezent to ja miałam chrześnicę, łątwiej jest:-),,,,, Ja jej kupiłam kolczyki i jeszcze kasę do koperty wsadziłam, poza tym od chrzestnego dostała rower a reszta to nie wiem ale chyba raczej kasę, bo nie widziałam prezentów,,, jednak ja pytałam tej kuzynki to mi mówiła tez o aparacie fotograficznym,,, ale wiesz to tez zalezy jaka rodzina zamożna, wiadomo prezent jest dla dziecka a kasa dla rodziców,ale za rok to może byc różnie więc nie martw się na zapas,,,,,

u nas wszytsko dobrze, nadal czasu mi brakuje,, mam tyle prasowania ,że jutro chyba pół dnia będę to robiła,, ale w końcu musze się odrobić bo szafki świecą pustakami:szok:
 
Witam!

Ja nadal nic...:-(.Uparty ten mój synek,nie chce mu sie wychodzić.Wczoraj tyle się nachodziłam i bolą mnie tylko nogi a brzuch ani trochę.No zobaczymy co będzie,mam nadzieję że do poniedziałku zacznę rodzić,chciałabym, bardzo.

Miłego weekendu!!!
 
Witam!

Ja nadal nic...:-(.Uparty ten mój synek,nie chce mu sie wychodzić.Wczoraj tyle się nachodziłam i bolą mnie tylko nogi a brzuch ani trochę.No zobaczymy co będzie,mam nadzieję że do poniedziałku zacznę rodzić,chciałabym, bardzo.

Miłego weekendu!!!


kochana oby udało się Tobie w końcu urodzić bo czekanie wiem że jest najgorsze
trzymaj się


my nadal zasmarkani wczoraj jeszcze do pracy musiałam iśc i niestety na domiar tego koło 20 ogłosili alarm pożarowy i do 22 30 czekaliśmy prawei by wejśc do budynku
pożar to raczej nie bardziej alram Bombowy bo strażacy tylko pilnowali by nikt nie wchodził dymu tez nie było widać za to biegających po parkingu policjantów a i owszem
wiec zmiana w pracy z mega atrakcjami

pogoda dziś piekna ale chyba nie bedziemy wychodzić by nie załatwić sie bardziej bo juz aszelek sie pojawia ale sporadyczny jutro nalot na pediatre robimy
 
Witajcie

Agatulka- no to miałaś przygody,,,,ai co się okazało, ktoś sobie żarty zrobił czy jednak coś było????
Zdróweczka dla młych zyczę,, jutro do przedszkola więc niech szybko katarzyska przejdą,,,,,,,

Rana ładna pogoda była, my pojechalismy na koniki, bo mały się uparł ,że chce siedziec na koniu,,ale jak przyszło co do czego, to wsiąśc nie chciał,,,,,ale jakos go namówiłą ,żeby chociaż posiedział na koniku, juz nie musi jechac i w końcu był zadowolony,,,,,
ale burza i tak przeszła, więc zabawa sie szybko skończyła,,,,,

Jutro musze iść z Julą do lakarki, bo przecięż taki ma katar alergiczny ,że zyrtec nic nie pomaga a ona sie bidulka męczy okropnie, ,,,,,,,,,,

Luthien- chyba rodzi skoro się nie melduje;-)
 
Luthien- wielkie GRATULACJE!!!!!!!!!!!!

Przeczytałam na majówkach ,że urodziłaś synka życze szybkiego powrotu do formy i powrotu do domciu z synkiem:-)
 
reklama
Do góry