reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Krakowa

reklama
Witam po długiej przerwie!

My juz od srody w domku :-).Dziękuję kochane że myślałyscie o mnie! Eryk urodził się 3 czerwca,nie chciało mu się wychodzić w maju ;-).Ważyl 3930 i miał 60 cm więc spory chłopak z niego,teraz juz waży coś ponad 4 kilo.Ja trochę lezałam na patologii,poród miałam wywoływany.Dwa razy miałam oxytocyne i nic nie ruszyło,dopiero podali mi jakiś żel do szyjki i po tym dostałam skurczy.Poród super ;-),dostałam znieczulenie i nawet skurczy nie czułam :-),musieli mi mówic kiedy mam przeć.Potem nas nie chcieli wypuścić bo musieli małemu porobic badania bo mi wcześniej wyszedł paciorkowiec.Badania wyszły ok ale za to mały dostał zółtaczki i dwie doby leżał pod lampami bidulek.A od środy już jestesmy w domku :-).Kochany chłopczyk z niego,Maja szczęśliwa chce mi pomagac cały czas.W wolnym czasie wrzucę jakąś fotkę.Pozdrawiam!
 
Witam po długiej przerwie!

My juz od srody w domku :-).Dziękuję kochane że myślałyscie o mnie! Eryk urodził się 3 czerwca,nie chciało mu się wychodzić w maju ;-).Ważyl 3930 i miał 60 cm więc spory chłopak z niego,teraz juz waży coś ponad 4 kilo.Ja trochę lezałam na patologii,poród miałam wywoływany.Dwa razy miałam oxytocyne i nic nie ruszyło,dopiero podali mi jakiś żel do szyjki i po tym dostałam skurczy.Poród super ;-),dostałam znieczulenie i nawet skurczy nie czułam :-),musieli mi mówic kiedy mam przeć.Potem nas nie chcieli wypuścić bo musieli małemu porobic badania bo mi wcześniej wyszedł paciorkowiec.Badania wyszły ok ale za to mały dostał zółtaczki i dwie doby leżał pod lampami bidulek.A od środy już jestesmy w domku :-).Kochany chłopczyk z niego,Maja szczęśliwa chce mi pomagac cały czas.W wolnym czasie wrzucę jakąś fotkę.Pozdrawiam!



witamyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy

widać po fotce w podpisie jaka pomocna córcia superrrrr
czekamy na wiecej fotek Eryczka
 
Luthien- witajjjjjjjj,,,, fajnie ,że jesteś, jeszcze raz gratulacje,,, super ,że poród bez żadnyuch komplikacji,,,,ale Eryk to wielki chłop,, wowwwwwwww widać Maja pomocnica i napewno się cieszy z braciszka,,,,,
czekamy na więcej zdjeć,,,,,,,,,


a u nas czas ucieka,, mały chodzi do przedszkola, my z Julą się bujamy hehehe,,, bo praktycznie nic nie zrobię a już po Kube trzeba iść szybko obiad, i tak cały dzień zleci,,,,,
poza tym teraz jak takie upały to więszkoąć czasu spędzamy na podwórku,,,, moje dzieci tylko w basenie siedzą,ale to akurat mnie cieszy bo przynjamniej jest spokój;-)
a w tym tyg wybieramy się na duży basen do Wieliczki oby tylko pogoda dopisała, bo znowu zrobiło się zimno a w dodatku te burze są przerażające:szok:
 
Witam... Jestem w 5 miesiacu ciazy...i obecnie studiuje w Krakowie. Od wrzesnia przeprowadzam sie do nowego mieszkania na Kazimierzu i myslalam ze milo by bylo znac kogos w podobnej sytuacji z okolicy:) Wiec jak tylko spodziewadzie sie dziecka na Kazimierzu piszcie!!:-)
 
hej,dziewczyny gdzie wy jestescie???
pogoda nie dopisuje za bardzo,bo zimnawo i troche deszcze przynajmniej wczoraj,a ja czekam na slonce,bo wybralabym sie do JORDANA

zapisujecie przedszkolaki na dyzor wakacyjny???
 
Witam!

Ale mnie tu dawno nie było.Nie mam teraz za bardzo czasu,a jak miałam czas to mi coś net nawalał więc nie mialam jak napisać.U nas ok.Eryk ma kolki,ale jak już usnie to ładnie śpi,w nocy tak ze trzy pobudki mamy na cyca, no i czasem nad ranem nie chce później usnąć przez kolkę.Maja dalej zakochana w bracie :-).
A co u Was dziewczyny? widzę że tu pustki ostatnio.

Pozdrawiamy!!!
 
reklama
witajcie

jak słoneczko wyszło to całymi dniami jesteśmy na polu, więc tez czasu na kompa mniej,,,,, chyba muszę laptopka jakiegos kupić, bo tak to bym na ogródku siedziała i zaglądała co nie co,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,teraz dzieci maja wakacje mój mały dzis był ostatni dzień w przedszkolu,,ale bardzo nie pocieszony, bo koledzy będą chodzić przez w akacje do przedszkola a on nie,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,no ale za to będzie więcej czasu.,,,,,,,,,,,,

Luthien- a chodzicie na jakieś spacerki na plac zabaw albo gdzieś,,, może się umówimy kiedyś ??;-)
 
Do góry