reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Krakowa

Ja jeszcze na chwilkę,dostałam dzisiaj od lekarki ogólnej L4 do 30 maja :-).Jestem strasznie szczęśliwa bo moja ginka mi nie chciała dać dłużej i martwiłam sie jak to załatwię.

Acha i okna własnie umyłam hehe,potem z Maja na spacer bo pogoda dzisiaj piękna.Mam nadzieję że się w nocy coś ruszy.
 
reklama
Okna myłaś szokkkk
powinno ci przyspieszyć coś
a ze sie nie odzywasz to może juz po jesteś ??

pogoda jakaś do niczego dziś troszkę słonka ale i chmurki ciagle się pojawiaja
mam dziś wolne pooglądałam ogłoszenia bo szukam takeij jakby fuszki dorywczej ale jak cos sie trafiło to nei odbieraja telefonu i tak mam 2 ogłoszenia które mi by podeszły bo chcą kogoś dodatkwo to nie odbieraja fonu wiec po co dawac ogłoszenie jak sie tel nie odbiera

w nerwach sie za porządki biore hehhehe to mi zawsze sie udaje na nerwy
 
Witam po weekendzie!

Ja dalej 2w1 i zapowiada się że nie prędko urodzę :-(.Byłam dzisiaj na ktg,jakieś delikatne skurcze były ale to malutkie takie.Szyjka trochę zmiękła,rozwarcie dalej tylko na palec ale u góry wszystko pozamykane i główka wysoooko.Pani doktor mi powiedziała,że skoro mam termin z pierwszego usg na 6 czerwiec to pewnie blizej tej daty urodzę,że jeszcze mam czas 2 tygodnie bo wywoływać nie mogą bo jeśli faktycznie ten 6 czerwiec to teraz by b yło za wcześnie jeszcze dla maluszka.No więc czekam do czerwca :-(.A tak mi smutno,wszyscy tylko się pytają że co ja jeszcze z brzuchem? Ja już siły nie mam.Dzisiaj nawet nie wychodze bo nie chce mi się z nikim rozmawiać.

Agatulka podziwiam Cię za taką chęć do pracy,mi się ostatnio nic nie chce.A masz rację z tym nieodbieraniem,dziwne,po co zamieszczają te ogłoszenia wogóle i nie odbierają :eek:.
 
Hej krakowianki a gdzie się znów podziewacie? Tylko ja tu zostałam? :szok:

No i przy okazji melduję że ja nadal w dwupaku.
 
Luthien- ja jestem,,ale w końcu pojechalismy na komunię wszyscy wróciliśmy wczoraj wieczorem i dzis ograniam wszytsko po kolji najgorzej z praniem,,ale powoli opanuje sytuację,,,,,
A tobie życzę ,żeby jednak jutrzejszy dzień przyniósł pomyslne wieści i maleńki chciał zobaczyć mamusię:):):)
 




Wszystkiego najlepszego dla nas mamuśki
uśmiechu na twarzy zawsze życze
zdrówka
szczęśliwego rozwiązania lub też poczęcia
zawsze zdrowych dzieci
i posłusznego męża




Witam po weekendzie!

Ja dalej 2w1 i zapowiada się że nie prędko urodzę :-(.Byłam dzisiaj na ktg,jakieś delikatne skurcze były ale to malutkie takie.Szyjka trochę zmiękła,rozwarcie dalej tylko na palec ale u góry wszystko pozamykane i główka wysoooko.Pani doktor mi powiedziała,że skoro mam termin z pierwszego usg na 6 czerwiec to pewnie blizej tej daty urodzę,że jeszcze mam czas 2 tygodnie bo wywoływać nie mogą bo jeśli faktycznie ten 6 czerwiec to teraz by b yło za wcześnie jeszcze dla maluszka.No więc czekam do czerwca :-(.A tak mi smutno,wszyscy tylko się pytają że co ja jeszcze z brzuchem? Ja już siły nie mam.Dzisiaj nawet nie wychodze bo nie chce mi się z nikim rozmawiać.

Agatulka podziwiam Cię za taką chęć do pracy,mi się ostatnio nic nie chce.A masz rację z tym nieodbieraniem,dziwne,po co zamieszczają te ogłoszenia wogóle i nie odbierają :eek:.

mam chęć do pracy ale co z tego jak jej brak
ja ogólnie mam pracę ale mam na 1/4 etatu niestety obiecanej kasy brak bo godzin nie dają odgórnie nam dużo
wiec trza zmeinić normalne
szukam bardzo takeij prawdziwej normalnej pracy typu od 8 do 16 czy cos w tym stylu by meic spokój wieczór w domu choć neidziela wolna
ale pomarzyć sobie choć mogę hehehehhe

Hej krakowianki a gdzie się znów podziewacie? Tylko ja tu zostałam? :szok:

No i przy okazji melduję że ja nadal w dwupaku.

ja rano pierogi lepiłam a potem do pracy poszłam zgłaszam się dziś :)))
kurcze juz myślałam że mycie okien ci pomogło a tu maluszek nei chwapi sie na świat moze na dzisiaj chce ci prezent dać ???

Luthien- ja jestem,,ale w końcu pojechalismy na komunię wszyscy wróciliśmy wczoraj wieczorem i dzis ograniam wszytsko po kolji najgorzej z praniem,,ale powoli opanuje sytuację,,,,,
A tobie życzę ,żeby jednak jutrzejszy dzień przyniósł pomyslne wieści i maleńki chciał zobaczyć mamusię:):):)

to dobrze że sie udało jednak pojechać
ja sobie kilka dni temu uświadomiłam w dodatku dzięki sąsiadce która była w Niedziele na komuni swojego chrześniaka że ja mamz a rok u mojego chrześniaka
i juz szok co tu kupić bo chrześniak to od siostry jest jedynakiem typowym rozpieszczonym i ma wsio jak dzwonie na świata co kupic Kubie to słysze ale Kuba ma wszystko nei wiem co możesz mu kupić więc mi ręce opadaja
i dumam co kupic dziecku które wszystko ma by była pamiątka
komputera nie kupie za drogi żadnej gry tez nei bo uważam ze to neiza dobry preznt na tą okazje myślę o aparacie ale czy to dobry pomysł

Ada mogę podpytac co dostał twój chrześniak ???
 
Kwiaty-Botaniczny-01.jpg

Ja też życzę wszystkim mamom szczęścia,uśmiechu i radości z dzieciaczków,tych większych i tych mniejszych jeszcze w brzuszkach :-)!


Ada no to fajnie że udało Wam się jednak pojechać.Dziekuję za życzenia,mam nadzieję że się sprawdzą i mały postanowi dzisiaj wyjść.Ale bym miała prezent :tak:.

Agatulka wiem jak teraz ciężko dobrą pracę znaleźć.Dlatego ja wracam do swojej po macierzyńskim,mimo że mogło byc lepiej to chcę się narazie jej trzymać,zwłaszcza że mam cały etat bo wcześnmiej robiłam na pół.A co do prezentu dla chrześnika to ja bym pewnie kupiła coś co bedzie pamiątką np. jakiś łańcuszek złoty czy coś w tym stylu.Aparaty,komputery itp to i tak się zepsują po pewnym czasie i dziecko o tym prezencie zapomni,a taki łańcuszek jest na całe życie.Ja do tej pory mam pierścionki z komuni ;-).
 

Załączniki

  • bukiet.gif
    bukiet.gif
    85,9 KB · Wyświetleń: 67
Zobacz załącznik 249724

Ja też życzę wszystkim mamom szczęścia,uśmiechu i radości z dzieciaczków,tych większych i tych mniejszych jeszcze w brzuszkach :-)!


Ada no to fajnie że udało Wam się jednak pojechać.Dziekuję za życzenia,mam nadzieję że się sprawdzą i mały postanowi dzisiaj wyjść.Ale bym miała prezent :tak:.

Agatulka wiem jak teraz ciężko dobrą pracę znaleźć.Dlatego ja wracam do swojej po macierzyńskim,mimo że mogło byc lepiej to chcę się narazie jej trzymać,zwłaszcza że mam cały etat bo wcześnmiej robiłam na pół.A co do prezentu dla chrześnika to ja bym pewnie kupiła coś co bedzie pamiątką np. jakiś łańcuszek złoty czy coś w tym stylu.Aparaty,komputery itp to i tak się zepsują po pewnym czasie i dziecko o tym prezencie zapomni,a taki łańcuszek jest na całe życie.Ja do tej pory mam pierścionki z komuni ;-).

tylko czy chłopak będzie łańcuszek nosił bo chwilkę tez o tym myślałam
a teraz taki szał ze prezent musi byc wypasiony i boję sie ze jak kupie coś nie wypasionego to bedzie dla neigo trauma jakaś bo przecież w szkole sie nie pochwali łańcuszkiem
wiem ze to głupie myślenie ale chciałabym postawic sie na sekunde w skórze tego 9 latka hehehheh
dobrze że mam jeszcze rok hehehhehe
 
Agatulka no właśnie teraz te dzieci to chcą nie wiadome co :sorry2:.Zastanowisz się jeszcze,może dzieciak zmądrzeje ;-).Ja to zapowiem wszystkim gościom jak Maja będzie miała komunię że nie życzę sobie prezentów typu laptopy itp. ;-).Wiesz nie prezenty się przecież liczą,tylko jak to dzieku wytłumaczyc :eek:.
 
reklama
Agatulka no właśnie teraz te dzieci to chcą nie wiadome co :sorry2:.Zastanowisz się jeszcze,może dzieciak zmądrzeje ;-).Ja to zapowiem wszystkim gościom jak Maja będzie miała komunię że nie życzę sobie prezentów typu laptopy itp. ;-).Wiesz nie prezenty się przecież liczą,tylko jak to dzieku wytłumaczyc :eek:.


dokładnie
za naszych czasó się rower dostawało czy zegarek i to był wypasiony prezent a teraz szokkk
dzieciak nie zmądrzeje bo ejst już tak wychowany i rozpuszczony ze szok



pogoda chyba się psuje dawno nei padało chyba wrrr
 
Do góry