K
krycha
Gość
Na jakim szczepieniu bylas? Dopiero BCG?
Nie, my wczoraj zaliczyliśmy już to szczepienie które się podaje w 2 miesiącu życia. Lekarka powiedziała, że można podać wcześniej i skorzystaliśmy z tego

Dzień dobry...
Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.
Ania Ślusarczyk (aniaslu)
Na jakim szczepieniu bylas? Dopiero BCG?
krycha z tego co czytalam wynika ze najczesciej 3 dni po szczepieniu, ale pewnie nie ma reguły. nasza mała np. po mmr na drugi dzień dostała gorączki, która trwała 3 dni, a tydzień później wysypke przypominającą ospę.
a cos nie tak po szczepieniu z Oliwką?