natinke18
Fanka BB :)
witajcie 
SYLWIA sorki ale dzis nie dalam rady wpasc
moze jutro uda mi sie wpasc do GOSI jesli moge oczywiscie ??
MADZIA fajne uczucie miec wkoncu dzidziusia przy sobie co??
ja tez chcialabym juz adzie przebic uszka,ale moj maz uwaza ,ze na to jeszcze za wczesnie...mysle,ze do roku z tym poczekam.
buzka
SYLWIA sorki ale dzis nie dalam rady wpasc
MADZIA fajne uczucie miec wkoncu dzidziusia przy sobie co??
ja tez chcialabym juz adzie przebic uszka,ale moj maz uwaza ,ze na to jeszcze za wczesnie...mysle,ze do roku z tym poczekam.
buzka



Drozdusia skad ja to znam hehehe
ja jak mi moja takie cyrki odstawia to zawsze wysylam mojego Kierana zeby z nia pobyl choc pol godziny i wtedy ja odpoczywam psychicznie pol godziny i do niej wracam ehh hihih Dobranoc Drozdusia, aha jak dziewczyny dojada do Ciebie to daj znac to jak bede akurat nie zajeta to wyjde po was