kaja_respect
Mama 2 urwisów ;D
Kasia trzymaj sie oby poszlo gladko i bylo wszystko ok!!!!! Gosia ja jutro zjawie sie tez, jesli moge;-)
Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij
Kochane ale się za wami stęskniłam buuuuuuuuuuuuuuuu aj juz chce piąteczek i weekend saaaaaaaaaaaaaaami ;-)bo uuuuuuuuuuuuuumieeeeeeeeeeeeeeeeraaaaaaaaaaaaamchociarz nie jest aż tak źle jak myślałam ale do piątku kuuuuuuuuuuuuuuuuuuupe czasu
no i potem was poczytam;-)
no poszła spać jakieś 10 min temuale kilka razy wstawała i musiałam ją uparcie kłaść z powrotem.dużo mnie kosztowało żeby nie eksplodować
nie wiem co ją dzisiaj ugryzło
![]()
Kasia trzymaj sie oby poszlo gladko i bylo wszystko ok!!!!! Gosia ja jutro zjawie sie tez, jesli moge;-)
kaja respect no to super
Czekam na was jutro kochane a teraz juz ide sie polozyc
Dobranoc i do juterka![]()
ciekawe jak tam Kasia.kurczę szybko ją wzięło,ale miejmy nadzieję że z dzieckiem wszystko będzie ok.
no tak,ale gdzie tu sprzedają święty spokój
?
i nie wiem co tu się działo

nie mam samochodu dzisiaj a tak chciałam z wami pokawkować