• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Mamy z Limerick

reklama
nie mam pojęcia Bożenko.w polmedzie z tego co wiem przyjmuje ta babka z galway ale to chyba w weekendy.a w tygodniu to nie wiem:no: a w medipolu?musiałabyś zadzwonić i spytać
 
dziendoberek

Ale pogodaaaaaaaaaaaaaaaa
dziewczyny czekam dzisiaj na was widze ze kilka sie niestety wykruszylo:( ehh no moze bede miala okazje poznac nastepnym razem...
ja nie mam nic na koncie zeby oddzwonic ani smska napisac chyba ze ktoras z was ma voodafona to mam darmowke.wybieralam sie do dunnes zeby sobie kupic kredyt ale tak zaczelo lac ze mnie sploszylo. jak cos to mieszkam za duunesem 3 w lewo i moj numer domku 56:) dozobaczonka
 
Sylcia dziekuje bardzo ;) mam nadzieje ze kiedys sie uda bardzo chetnie;) tylko ze u mnie wchodza w gre tylko weekendziki bo od pon do pt pracuje...jakby ktoras byla w NCW to dajcie znac rowniez zapraszam na kawke ;) w Limeryku bywam 2/3 razy w misiacu choc to zalezy od wolnego czasu i ochotki ;) mam pytanko czy chodzicie gdzies ze swoimi brzdacami na basen? wiecie czy sa gdzies organizowane zajecia dla takich totalnych maluszkow? bo moja malizna bardzo lubi basen i chetnie bym w takich zajeciach uczestniczyla bo sama nie bardzo wiem jak zabrac sie za nauke plywania ;D i tak wogole z takimi maluszkami paro misiecznymi gdzies mozna spedzic jakos fajnie czas w Limeryku? bo zastanawiam sie czy na cos takiego jak tons of fun to chyba za male? moja malizna jeszcze nie raczkuje...
 
dzien doberek
dopiero zem siadla.....
posprzatalam,pomylam podlogi i zrobilam obiadek...dzis zupka jarzynowa i krokieciki z pieczarkami i serem oraz z kapusta.....nie miala baba klopotu to se zajecie znalazla hehehheh
Mayka wciagnela zupke i sie teraz buja:) chwilka odpoczynku i trza cos zjesc:)
uciekam
jeszcze zajrze
aaaa madziakowalik GRATULUJE:)
kasia limerick trzymam kciuki.....mam nadzieje ze juz jestes po:)
aaaaa bozenko chyba w medipolu jakis gin przyjmuje w tyg jak sie nie myle....kolezanka byla ostatnio.....ale nie dam glowy czy to w tygodniu bylo czy na weekend
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry