D
drozdusia
Gość
Gosiu oby twoje przeczucia były prawdziwe bo ja już w blokach startowych
mam nadzieję że Sophie w końcu zaskoczy z jedzonkiem.no i że placuszki zjadłaś bo są smaczne a nie tylko dlatego że zgłodniałaś;-)

mam nadzieję że Sophie w końcu zaskoczy z jedzonkiem.no i że placuszki zjadłaś bo są smaczne a nie tylko dlatego że zgłodniałaś;-)


Dziewczyny dzięki za wspólnie spędzony czas - prawda kanapki Gosiu wypasik
a no i Kasiu GRATULACJE ogromne!!!!!!!!! mam nadzieję że Ty i dziszia czujecie się ok


wczoraj się nie chciało to cóż