Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij
a ja miałam iść na spacer i jakoś się wybrać nie mogę.wzięłam się za obiad,pranie i tak jakoś zeszło
i jeszcze chcieli mi wkręcić że to moja wina bo źle złożyłam zamówienie i takie tam....
szkoda tylko że jak zamawiałam i pytałam się czy mają na stanie te folie na całość to kobieta mówiła że mają.no więc niech teraz tą kobietę obciążają kosztami

oj pusto pusto... a ja zła jestem jak osa.przysłali mi złą folię(tylko na jedną spacerówkę) do wózkai jeszcze chcieli mi wkręcić że to moja wina bo źle złożyłam zamówienie i takie tam....
w końcu tak opieprzyłam kobietę że mają dosłać mi drugą i ja ani za tą folię ani za przesyłkę nie zapłacę.no nic.miała być jedna folia na całość a będą dwie-każda na inne siedzisko ale cóż.tych na całość od dawna podobno nie mają w magazynie więc nie mam wyjściaszkoda tylko że jak zamawiałam i pytałam się czy mają na stanie te folie na całość to kobieta mówiła że mają.no więc niech teraz tą kobietę obciążają kosztami
mówię wam tak się wpieniłam że myślałam że urodzę![]()
ach a na spacer jeszcze się nie wybrałam.najpierw robiłam obiad i jakieś tam porządki a potem Lola zasnęła i dopiero teraz wstała
no wiem wiem Sylcia. ale wykrzyczałam się i już jestem spokojna.durne niewykwalifikowane babskoach a na spacer jeszcze się nie wybrałam.najpierw robiłam obiad i jakieś tam porządki a potem Lola zasnęła i dopiero teraz wstała
![]()