• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Mamy z Limerick

reklama
hejka !co wy tu za wyliczanki prowadzicie :) ja raczej tez na dlluuuugi czas odpadam jesli chodzi o bejbusia :) hehehe ale z naciskiem na RACZEJ heheeh
siedze wlasnie z farba na włosach...znowu czerwien :) juz nie moglam na siebie patrzec!ten zprany róż mnie dobijał :(
dobrej nocki :)
 
hej :)) Teściojadze się spodobało aż za bardzo:wściekła/y:oznajmiła:wściekła/y: nam że mogłaby z nami zamieszkać:szok: i jak będziemy się bu:szok:dować to pokoik dla niej:szok::wściekła/y::no: nie wytrzymam:wściekła/y: a co do ciąż na mnie nie liczcie je:wściekła/y:stem przeterminowana:-D kariera rodzicielki zakończona :-D gratulki dla Kasi i trzymam kciuki za Justysie iiiiiiiiiiiiiiii Bożenke jej się należy dzidzia ;-)
 
reklama
Hejka kochane
Ale pogoda buuuu a ma byc jeszcze gorzej, ja to sie juz dupskiem z domu chyba juz nigdzie nie rusze no chyba ze Drozdusia da rade mnie wyciagnac heheh
Dzisiaj tez caly dzionek w domku, musialam nadrobic domowe zagleglosci, znow mnie sterta prasowania czeka , ale to zostawiam juz na jutro ...
A ciezarna znow chce byc za 7 miesiecy :) takze doczekacie sie:):)

Martuana tesciojadze skombinuj nozyczki i kaz trawe strzyc w ogorodku to jej sie odwidzi:-D:-D poprostu jestes dla niej za laskawa;-)
 

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry