• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Mamy z Limerick

reklama
dobry wiecier

nie było mnie bo musiałam do Galway wyskoczyć :confused2:
wróciłam deko padnięta ale pogoda paskudna brrrr

aga już mam do oddania fotelik, napisz kiedy można go podrzucić :sorry:

ufff nawet nie mam kiedy was poczytać i jeszcze jakieś ostatnie zakupki mnie czekają jak zwykle przed wyjazdem do PL
aha dla zainteresowanych w dorothy perkins jest wszystko o 20% taniej:tak:
 
drozdusia a Ty sama?????????????bo jak jest T to wpadajcie na kawke....:)
bozenko ja nic nie planuje wiec raczej jestem dostepna:)zreszta pogoda byle jaka wiec i ze spacerow nici beda wrrrrr
a wlasnie......Bozencia a czyzby sie cos tak klulo???????????????????????
 
Aguś T jest w pracy i będzie ok 20 także już za późno na kawkowanie.nawet chciałam się do ciebie przejść i T po pracy by mnie zgarnął bo ma po drodze ale jak pogoda była jako taka to coś tam robiłam a potem jakoś tak nieciekawie się zrobiło:-(

ale jutro ma wolne to po południu byśmy zajrzeli;-):tak:
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry