Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij
camomile koniecznie juz tyle czasu się nie pokazywaliście z IgorkiemNo ja bym się chetnie na spotkanko wybrała bo jakoś muszę trochę odreagować po tych szpitalach:-)




to czekałam na fis który jak dzwoniłam dwa tyg temu w poniedz. miał być zdaniem tego pana w nast, czwartek mineły dwa a fisu nie mam 

wrrrr a umówiłam się z Markowskim na ikee że z tych pieniędzy zrobie sobie zakupki wrrrrrrrr wściekła jestem jak osa bo czekam już od końca lipca wszyscy dookoła dostali tylko nie my a obiecałam że oszczędności nie ruuuuuszam i sama na to poszłam MASAKRA a ja taka napalona ale martwie się czy nr. konta nie pochrzanili czy cóś?? musze dzwonić
DROZDI BYLE SZYBKO I GŁADZIUDKO
Kasia biedna jesteś naprawde ale głowiczka do góry
Bożenko ja na spotkanko sie pisze musze odreagować bo wiedzmojadze