• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Mamy z Limerick

reklama
Drozdusia to super:)
A Mayka jak nam zasnela wczoraj oklo 20 tej to wstala dzis po 9 dopiero....i spala w ubraniu,bosmy mysleli ze tylko sie zdrzemnie hehehheheh.....a potem juz sie balam ja rozbudzic hahahha
 
hello :))

Bry to chyba skrot od dzien dobry :))


Aga no Twoja mala silna w ogole dziewczynka jest tak jak Ci mowilam :)) Ai spala Ci rewelacyjnie :))

Drozdii to dobrze ze maluszek normalnie kupke robii i nie placze Bo to az lezka sie w oku krecii jak taka dzidzia malutka placze :(


Wspanialych jutrzejszych Walentynekk :))

http://www.goraceserce.pl/26942
 
Ostatnia edycja:
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry