Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij
a kukuGosia, jak się czujesz ciężaróweczko???



i mam na razie szlaban na kawki --nie chcę roznosić







... To jakis fenomen jest, że przed weekendem posprzatanie, a po juz w ogóle tego nie widać 

... No nic, trzeba zakasać rękawy i wziąść się do roboty, dobrze, że chociaż nie muszę się martwić o obiad, bo już mam ;-)... No i chwilę na spacerek trzeba znaleźć, ale to pewnie dopiero jak po M pójdziemy do pracy, bo cały tydzień ma na rano...

, ale padnięta jestem podróżami trochę ciężko no i wróciliśmy po 3ciej w nocy