• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Mamy z Limerick

Aga_irlandia, Majeczka jest przesłodka :tak: i jaka silna dziewczynka, widać, że bardzo Jej się podoba, że może sobie podreptać... No i z tą złą jakościa nie przesadzaj, wszystko dobrze widać :sorry:!

Sylcia007, ano troszkę wątek ucichł, ale jak mało kto pisze to nic dziwnego... Może w najbliższym czasie się coś zmieni...

Camomile, dzięki za odwiedzinki ;-)! W prawdzie dzięki temu doła się nie pozbyłam, ale było mi bardzo miło :-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Spi jak zabity ale coś mi się sentymentalnie zrobiło a muzyka jednak poprawia nastrój:-) No nic lecę do łóżeczka bo ślepia się zamykają.
Dobranocki
 
Drozdusia dziekuje za mily dzionek

Sophiejka juz sobie spi ale niestety zwymiotowala dzisiaj po kolacji przez ten katarek :( zawsze wymiotuje jak ma katar i te gluciska jej do gardelka splywaja :( bidulka oby nie bylo gorzej... hmmm
 
Spi jak zabity ale coś mi się sentymentalnie zrobiło a muzyka jednak poprawia nastrój:-) No nic lecę do łóżeczka bo ślepia się zamykają.
Dobranocki

Aha... Bo normalnie przez chwilę myślałam, że po deptaczku Ci ktoś zasuwa i do okien zagląda :szok:! Słodkich snów...

Sophiejka juz sobie spi ale niestety zwymiotowala dzisiaj po kolacji przez ten katarek :( zawsze wymiotuje jak ma katar i te gluciska jej do gardelka splywaja :( bidulka oby nie bylo gorzej... hmmm

Matko kochana, Gosiulka, czy Sophijka jednak od Pyzy się zaraziła :szok::-(:szok:????
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Krycha nie ma znaczenia :):) moze i od Oliwki a moze gdzie indziej zalapala, bo kichala juz przed spotkaniem z Twoja Mala.... moze wnocy przemarzla bo ona sie strasznie odkopuje, a ostatnie noce byly bardzo mrozne... hmmm mozna gdybac, ale przejdzie przeciez, katarek to nie koniec swiata...:)

Aga Irlandia no mi rowniez bylo bardzo milo poznac:):) calkiem inaczej sobie wyobrazalam tzn myslalam ze jestes taka hmmm zaganiana i powazna a z Ciebie calkiem rozrywkowa kobitka ;)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Krycha nie ma znaczenia :):) moze i od Oliwki a moze gdzie indziej zalapala, bo kichala juz przed spotkaniem z Twoja Mala.... moze wnocy przemarzla bo ona sie strasznie odkopuje, a ostatnie noce byly bardzo mrozne... hmmm mozna gdybac, ale przejdzie przeciez, katarek to nie koniec swiata...:)

:-( mam nadzieję, że szybko Jej przejdzie...
 

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry