• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Mamy z Limerick

reklama
No jak nam sie ladnie dzieciaczki rozwijaja :-)

a ja jeszcze wam sie niesmialo;-) pochwale moimi pracami ....
 

Załączniki

  • P4280051.jpg
    P4280051.jpg
    42,9 KB · Wyświetleń: 54
  • P4280056.jpg
    P4280056.jpg
    28,2 KB · Wyświetleń: 50
Ja sie Martuana czuje lepiej na szczescie.... ale ja juz chce urodzic normalnie jestem wykonczona juz..... a to moje Malenstwo nadal siedziec w brzuchu chce... nic nie robi zeby wyjsc :-(
 
cześć dziewczynki, gratuluję Waszym dzieciaczkom sukcesów:-):-)

Beakta,ty musiałaś być chyba dobra z plastyki w szkole:-) przyznaj się.

justysia, jeszcze zatęsknisz za błogosławionym stanem:-D


u nas pogoda się ostatecznie unormowała i jak tylko około 14 pokazało się słoneczko, wyszłyśmy na spacer-ale było ciepło i przyjemnie! kobietki, chcialam kupic małej takie chusteczki do mycia pupy<ale nie nawilżane, takie waciki duże>, wiec mowie , ze chce cotton baby wipes, a kobitka nie wiedziala, o co chodzi:eek: to oświećcie mnie, jak to się tutaj nazywa...? no w koncu zrozumiala, ajkoś jej na okrętkę wyjasnilam, ale i tak nie bylo, hihih.
 
reklama
a coz ty gosienko taka milczaca ostatnio co???????
A bo jak niemam nic madrego do powiedzenia to sie wole wogole nie odzywac;-)
Fajowe;-)ładniutko:) CYTRUSKU a może wpadłabyś jutro na kawcie?
Oj nie obiecuje ze wpadne,obiecalam sobie ze porobie porzatki w szafach,bo mi szmaty same juz z nich wychodza:-DMialam to zrobic dzis ale dzien pelen wrazen byl i jakos glowy do tego nie mialam

Ja sie Martuana czuje lepiej na szczescie.... ale ja juz chce urodzic normalnie jestem wykonczona juz..... a to moje Malenstwo nadal siedziec w brzuchu chce... nic nie robi zeby wyjsc :-(
Pamietam Justynko tez tak mialam,normalnie myslalam ze Jula nigdy nie wyjdzie,az tu nagle pewnej nocy nasze lozko w wodne sie zmienilo:-D
 

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry