martuana
Początkująca(y)
A ja się z wami już dzisiaj pożegnam
Zajmę się troszkę mężusiem
A mały chodzi dumny i cały czas pokazuje jakie ma super majteczki
)I woła jeśtem duuuuuuzi lobie siusiu
Ale najbardziej dumna to jestem JA myślałam że będzie gorzej a tu niespodzianka
DOBRANOCKA MAMUŚKI;-)ALE PRZEDEWSZYSTKIM OWOCNEJ
;-)
;-)
!!!!! Olivca, znaczy z dzidzią wszystko oki rozumiem
... Cytrus, etap mazania też już mamy ;-), ostatnio, jak tatuś dawał Jej kaszkę to cała byla uciapana, krzesła i podłoga również - dać dziecku odrobinę swobody hahahahaha, miała jeść sama :-) i przez to tata miał dużo sprzątnia!!!!! Natinke18, Olivca ma rację - gdzie relacja z wyjazdu, co
????? 
Jak sie stesknilas to zapraszam do mnie w czwartek na kawuche popoludniu:-)I kto ma ochote to wpadac;-)
Mi tam tak za bardzo na znaczeniu nie zależy ale moze faktycznie warto co nieco o tym poczytać... A mała Julia to agentką będzie na pewno-to masz murowane bo przecież po mamie