• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Mamy z Limerick

reklama
:eek: coś macie nie tak z tym liczeniem, hm... Przecież ja się z Wami dziś już witałam, a to znaczy, że jesteście o kolejke dalej :-p hahahahaha!!!!
 
Nooo, Laseczki, a gdzie zgubiłyście pozytywne myślenie????? Tak potrzebne w tym kraju z resztą ;-)... Owszem pada, ale NIE LEJE!!!!!!!!!!!!!!!!! :-p:-p:-p

A ja się zmagam z ząbkową gorączką od rana :eek:!!!!!
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry