reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

reklama
Alex ten Boots jest w tym duzym tesco co mi pisalas ze farby chyba tam widzialas, w okolicy argos i hvm:happy2: a drugi na tej samej ulicy co jest wszystko po 2 e miedzy innymi;-)
 
Antinka, ja się jeszcze nie witałam z Tobą,jakoś przeoczyłam;) Fajne babeczki limerickie, no nie?;) Poznałaś już "na żywo":D
 
A powiedz mi gdzie to jest bo nie bardzo sie orietuje

Kochana jezeli mozna sie wtracic to Boot's jest tam gdzie Argos niedaleko river island zara next w tej stronie jest Boots i na miesice na Deptaku gdzie jest hmv mc donalds to na tej ulicy jest

witam kobietki

ja nadal w dwupaku :-( i na dodatek mialam maly wypadek z palcem przytrzasnelam tak ze az mi paznokiec zejdzie caly opuszek mam oderwany od paznokcia :-:)-:)-:)-(. ogolnie od rana skurcze , skurcze i skurcze . drozdusia jak ty sie czujesz ?????? krycha co tam u Ciebie ?????????

Kochaneczko moja droga Ty to sie nameczysz niemilosiernie :(( Ohh i jescze paznokietek :((

czesc mamuski
widze ze wieczor na pisaniu schodzi...
alez pogoda dzis byla fajna co piec minut inna
:tak:

Witam moja droga aco pogody to jak w garncu Co chwile inna ;/
 
tak tak pogoda nas dzisiaj rozpieszcza hihihih a jak gradem walilo szok!!!!
wlasnie sie odprawilam przez necik i druknelam bileciki.... trza jeszcze torby do konca dopakowac co by nie na ostatnia chwile i do wtorku czekac!!!! ach ja to juz sie doczekac nie moge.... i Ci w Pl tez juz wariuja i pisza i dzwonia co piec minut..... jak ja tam moja Niunke uchronie od tych wszystkich ciotkow i wujkow ahhh dziecko mi jeszcze zepsuja hihhi:-D
 
No a ja juz czarna:-D tj wlosy a teraz szoruje skore masakra doslownie a smarowalam przedtem kremem,dzieciaczki spia a ja ogladam film < dzis tez szwagra malego mam tj 8 lat :-p bo ten gdzies wybyl wiec chatka wolna:-D tylko ze ja sama:-( na ale dzis od meza dostalam weza:laugh2::-D no takiego dlugiego pluszowego. A, a wieczorem przezylam chwile grozy mlody trozwalil sobie warge o kibelek:zawstydzona/y::szok::zawstydzona/y::no: i tak bardzo biedaczek plakal i krew sie lala, nie mogl zasnac.Tak zapobiegawczo dalam mu Campol no i troszke spuchlo:sorry::-:)baffled:
 
reklama
No a ja juz czarna:-D tj wlosy a teraz szoruje skore masakra doslownie a smarowalam przedtem kremem,dzieciaczki spia a ja ogladam film < dzis tez szwagra malego mam tj 8 lat :-p bo ten gdzies wybyl wiec chatka wolna:-D tylko ze ja sama:-( na ale dzis od meza dostalam weza:laugh2::-D no takiego dlugiego pluszowego. A, a wieczorem przezylam chwile grozy mlody trozwalil sobie warge o kibelek:zawstydzona/y::szok::zawstydzona/y::no: i tak bardzo biedaczek plakal i krew sie lala, nie mogl zasnac.Tak zapobiegawczo dalam mu Campol no i troszke spuchlo:sorry::-:)baffled:
raszyc :(

Dostalas weza hehe :D:D:D Ajj szkoda Michaska :(( Bidulek niezle musial sie wyst
 
Do góry