reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

Sylcia007, żebyś Ty bliżej Kobieto mieszkała to bym Cie pewnie nawiedziła, bo mój wąż wrócił z pracy dopiero w południe, a tak, daleko i pogoda w ogóle nie sprzyja... Zostaje kawka telepatyczna i wirtualna ;-)

Kaja_respect, ja farbowałam na lodowy brąz i wyszedł bardzo ciemny, widziałaś z resztą :blink: i kupiłam ta farbę w Dunnse Stores za niecałe 5 e, z Garniera, seria z bambusem ;-)

Emilka widac czuje sie juz lepiej wiedz moze jutro wpadne do Ciebie zobaczymy jak sie jutrzejszy dzien nam potoczy

To Emilke miałaś też chorą?

Pogoda jest paskudna :szok::eek::szok:, a my musimy jeszcze wyjść :dry:...
 
reklama
Kaja no problem :)) A takie farby z podcieniami innych znajdziesz w Boot's jak sie nie myle ... Schwarzkopf farby XXL napewno jest z podcieniem granatu i cos z fioletem tez bylo tylko to byl chyba ogolem fiolet :))
Krycha a no nietstey kawaleczek mieszkam :(
Alex ja do wlosow zamiast jedwabiu kupuje sobie z Avon'u sa takie specjalne olejki jak sie nie myle w 3 rodzajach ja sobie biore w przezroczysto-zielonym opakowaniu Chwale sobie bardzo i tak samo z plynami do higieny broszki :)) Intimate wash :) I rowniez z Avonu NOo i oczywiscie polecam wspaniala konsultantke :D hehehe :) Mala reklama bedzie :) Ja zawsze od Justysii sobie wszystko zamawiam :))
 
hejka ja sie dopiero teraz witam bo nie mielismy pradu od rana a przez 5 dni to raz byl raz go nie bylo, nie wywalalo korkow ani nic z tych rzeczy tak sobie tylko znikal i sie pojawial i to tylko w naszym apartamencie!!! wiec Bartosz dzwonil dzisisaj do naszego landlorda co chwila i w koncu ktos przyjechal i naprawil.... ale od rana to masakra normalnie musialam po sasiadach latac i sie prosic o wode goraca zeby Juli zrobic mleko :dry:

pogoda dzisiaj paskudna ale ja crescent mam zaliczony :)

Sylcia dzieki za reklame :-D:tak::tak::tak: polecam sie z avonem hihihihi ( a co sama tez sie moge zareklamic)
 
hejka :)
justysia tak mi sie dopiero teraz przypomnialo : dzieki za podrzucenie kosmetykow :) i powiedz mi tylko czy doliczylas do rachunku ten moj dlug za kremik z poprzedniego zamowienia
???bo moj nie pamietal ile ci kasy dawal :)
pogoda faktycznie dzis okropniasta...
my tez sie dzisiaj na imprezce urodzinowej bawimy :) zaraz wychodzimy...jak tylko wyszykuje cala moja 3 z mezem wlacznie,na szczescie ja juz jestem gotowa :))))
buziale
 
hejka ja sie dopiero teraz witam bo nie mielismy pradu od rana a przez 5 dni to raz byl raz go nie bylo, nie wywalalo korkow ani nic z tych rzeczy tak sobie tylko znikal i sie pojawial i to tylko w naszym apartamencie!!! wiec Bartosz dzwonil dzisisaj do naszego landlorda co chwila i w koncu ktos przyjechal i naprawil.... ale od rana to masakra normalnie musialam po sasiadach latac i sie prosic o wode goraca zeby Juli zrobic mleko :dry:

pogoda dzisiaj paskudna ale ja crescent mam zaliczony :)

Sylcia dzieki za reklame :-D:tak::tak::tak: polecam sie z avonem hihihihi ( a co sama tez sie moge zareklamic)

Noo my niestety w domu dzis bylysmy caly dzien ;/ A Ty z tym pradem mialas masakre ;/ Najgorsze jeszcze musialaas isc i prosic o wrzatek ;/ Wiesz nie zazdroszcze Ci :(

hejka :)
justysia tak mi sie dopiero teraz przypomnialo : dzieki za podrzucenie kosmetykow :) i powiedz mi tylko czy doliczylas do rachunku ten moj dlug za kremik z poprzedniego zamowienia
???bo moj nie pamietal ile ci kasy dawal :)
pogoda faktycznie dzis okropniasta...
my tez sie dzisiaj na imprezce urodzinowej bawimy :) zaraz wychodzimy...jak tylko wyszykuje cala moja 3 z mezem wlacznie,na szczescie ja juz jestem gotowa :))))
buziale

Milych urodzinek A u mnie to samo ja sie szybko szykuje a pozniej Nadinke rowniez ja szykuje Dobrze ze Damian sie sam wyszykuje zazwyczaj :))
 
witam kobietki

ja nadal w dwupaku :-( i na dodatek mialam maly wypadek z palcem przytrzasnelam tak ze az mi paznokiec zejdzie caly opuszek mam oderwany od paznokcia :-:)-:)-:)-(. ogolnie od rana skurcze , skurcze i skurcze . drozdusia jak ty sie czujesz ?????? krycha co tam u Ciebie ?????????
 
reklama
Do góry