reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Limerick

Witam już prawie w formie. Prawie bo ciągle boli gardło, jeszcze lekki katar ale już niedługo może odstawię leki. Za tydzień idę na badania i mam nadzieję, że nic takiego w nich nie wyjdzie.
Krycha Ty tu nie strasz że chorujesz bo qrka z kim na spacer pójdę albo na kawce się spotkam??? Do środy w sumie mam czas lekko busy ale potem to chciałabym się z Tobą zobaczyć więc kuruj się kuruj. Jutro będę w banku więc jak chcesz jakiś lek czy coś ze sklepu jakiegoś to pisz to Ci podrzucę.

Oj, jak dobrze, że już Ci lepiej :tak:! Przepędź w diabły to choróbsko, bo szkoda w taką pogodę w domu siedzieć! A jeśli chodzi o mnie, to spokojnie, nie jest tak źle, ale dzięki za propozycję. Katar już w miarę opanowany, nie kicham, nie prycha i mało smarkam, tylko czuję, że przytkana jestem... Najgorzej jest jak zawieje mi do domu brzózką, wtedy muszę sobie smarkonąć, a tak to jest git - po środzie na pewno możemy spotkać się na jakiejś kawce ;-)


Zmykam do wyrka, grzać się dalej :-p:rolleyes2:... Słodkich snów życzę, do jutra (o ile wena wróci, bo nadal jakoś brak...)
 
reklama
Witam sie

Moja Emilka z malym kaszlem od wczoraj chodzi i ja chyba tez sie przeziebilam ciagle mi zimno i zaczela mnie glowa bolec:-:)-:)-(

Dziewczynki mam pytanko no bo w czwartek mam ta wizyte w maternity i powiedzcie mi jak to jest na pierwszej wizycie ? Mam tez przyniesc ze soba mocz beda mi kazali czekac na wyniki ? Beda tez pobierac krew ?
I gdzie dokladnie znajduje sie maternity mniej wiecej wiem ale wolalabym sie upewnic.
 
Witam sie

Moja Emilka z malym kaszlem od wczoraj chodzi i ja chyba tez sie przeziebilam ciagle mi zimno i zaczela mnie glowa bolec:-:)-:)-(

Dziewczynki mam pytanko no bo w czwartek mam ta wizyte w maternity i powiedzcie mi jak to jest na pierwszej wizycie ? Mam tez przyniesc ze soba mocz beda mi kazali czekac na wyniki ? Beda tez pobierac krew ?
I gdzie dokladnie znajduje sie maternity mniej wiecej wiem ale wolalabym sie upewnic.

Oj, to dużo zdrówka dla Was!!! Szpital jest na Ennis Road, prawie na przeciwko Strand Hotelu (jest zaraz za mostem, jak idziesz z Willam Street w stronę szpitala). Weź ze sobą poranna próbkę moczy, będzie potrzebna. Na dzień dobry zrobią z Tobą wywiad, potem pójdziesz na pobranie krwi, później na usg, kolejne siusianie do fiolki i na koniec będzie rozmowa z położną (posprawdza Twoje próbki moczu) no i wizyta u lekarza. nie musisz być na czczo na badaniach. Aha i nie czekasz na wyniki, jeśli coś byłoby nie tak sami się do Ciebie odezwą listownie :-)! Przygotuj się, że kilka godzin możesz tam spędzić niestety... A na którą masz wizytę wyznaczoną?


A ja mogę swobodnie oddychać, jupi :-D!!! Wczorajsza kuracja pomogła :-D

No i witam się z Wami (bom zapomniałą od tego zacząć :zawstydzona/y:) i miłego dnia życzę :sorry2:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Dzien dobry:)
Melduneczek skladam :)
U nas juz wszystko wrocilo do normy:) Maya wyzdrowiala i apetyt jej wrocil:)Ale zebow gornych brak na razie.....ida ,ida i dojas nie moga:)
Teraz sobie poszla spac:)Noce za to jakos ma niespokojne niestety.....dzis spalam lacznie 2 godziny chyba ,ale to i tak sukces:(nie narzekam,bo jakos mi brak snu specjalnie nie przeszkadza:)
Obiadek juz dawno zrobiony,chatka ogarnieta a ja sobue poczytam nieco i kawke wypije:)
Milego dnia
 
witam
troszke mnie nie bylo
serdeczne gratulacje dla wszystkich mam po porodach:tak:
mam pytanie, musze wyrobic kolejny paszport dla synka
i oczywiscie musze sie tarabanic az do dublina z maluchem
moze ktoras z was wie czy jest jakas opcja zebym nie musiala jezdzic do konsulatu 2razy w roku przez kolejne 4lata po ten paszport?????
podobno mozna wyrobic dowod tymczasowy w polsce-moze ktos cos wie na ten temat
slyszalam tez jekies szczastkowe info o paszporcie irlandzkim ktory mozna w limericku wyrobic
pozdrawiam
 
Witam:)
Odi jesli nie masz mozliwosci wyrobenia paszportu irlandzkiego to niestety czeka Cie podroz do Dublina. Pierwszy paszport wyrobią Ci bez problemu i to jest ten tymczasowy bo tylko na rok. Musisz tylko zadzwonic i sie umowic na zlozenie wniosku bo nie wpuszczaja tak z ulicy. Do drugiego juz musisz miec pesel dziecka ale to od Ciebie zalezy czy zalatwisz to w PL czy przez konsulat. Jak chcesz to wejdz na stronę konsulatu i poczytaj co pisza dokladnie w wydziale konsularnym.
miłego dnia
 
witam babeczki.u nas pogoda bez rewelacji-kiedyś w maju to były upały a teraz chłodno jakoś:sorry2: wieczory to już w ogóle są zimne:baffled: mała do tego się zasmarkała,młody zapewne za chwilę coś od niej podłapie i o.... tyle mojego urlopowania.mam nadzieję że pogoda nieco się poprawi bo wygrzałabym z chęcią moje stare kości;-)
 
reklama
witam się wieczorową porą
wpadłam pogratulować agnieszce:sorry2:
wróciliśmy z jednodniowym opóźnieniu :dry: bo nam wulkan nadmuchał i samoloty odwołali:dry:


agnieszka gartulacje szczęśliwa mamusiu:tak::tak: ja tez już bym tak chciała:-D:-D

do jutera
 
Do góry