reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Maidstone

Dziekuje Karis
W muzeum sa dni egipskie , albo o dinozaurach. Maya ostatnio robila bransoletke I naszyjnik egipski,, trwa to godz kosztuje £2.50 ale uwazam ze warto
 
reklama
ale pogoda co......no lato mnie w tym roku powaliło:baffled:
joanna jak tam samopoczucie ciążowe?
brrr czekałam na paszporty siedem tygodni, a oni dopiero raczyli pismo wysłać że czegoś im tam brakuje, z wakacji już nici, załamka:no: do tego teraz szkoła więc nie będzie już tak prosto
 
hej
ja dziś rano włączyłam ogrzewanie na dole:sorry2: bo było zimno ale za to dziś słoneczkowo
oj oby Mayi się porawiło :tak:
Alex chyba ma skok rozwojowy bo przez parę dni marudzi przy zasypianiu ciężko odgagnąć jak chce usnać i do tego zawsze wybudza się ok 22 godz i czuwa przynajmniej 40 min... nic czasu nie zostaje wieczorem bo jak maluchy starsze usną to znów jemu trzeba czas poświęcać do tego trzeba go praktycznie non stop nosić czyli jednym słowe przesr...
no ale za to zdrowi więc jest ok
 
Temperatura mnie dzis rowniez zasnoczyla nawet bardzo. Maya juz lepiej, wlasnie namawia mnie bym poszla do kuchni I zrobila jej kuskus;)
Dzis sprzatanie przed weekendem.
Wczoraj kupilismy fotelik do samochodu Wiec jestesy juz gotowi Na przyjscie dziecka

Ja wlasnie obawiam sie ze dziecko nam zabierze wspolny czas, bo maya o 7.30 zasypia a my wieczor many dla siebie, a teraz wszystko bedzie do gory nogaminodwrocone
 
reklama
no napewno wam się trochę wywróci zanim się unormuje:tak: ale przyzwyczaicie się:-D
no to Maya fajnie zasypia, u nas czasem Amelka późno idzie spać po 21 ale przez to że czasem ucina drzemkę w ciągu dnia. Super jest jak nie przyśnie w dzień bo wtedy błaga o spanie po 19
właśnie wypiłam swój dietetyczny jogurt własnej roboty i biegnę porządkować szafy bo jesień zapasem i szkoła więc muszę nieco przesortować
 
Do góry