reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Mińska Maz i okolic

Natalia piekne imię :-) ja też mam rodziców daleko, więc pozostaje tylko niania.
bardzo chcę wrócić do pracy, a z drugiej strony panicznie boję się zostawić malej, noże narazie wrócę na pół etatu? sama nie wiem!
A jak ma na imię Twój Skarb?
a u nas noc średnia, Frania ciągle się budziła. jej, kiedy ja się wyspię?
 
reklama
cześć :-)
ja chodzę z Franką do Wawy do Damiana tam gdzie się rodziła i jej lekarzem jest ten sam który ją przyjmował . a Ty? jest w Mińsku jakiś lekarz godny polecenia? wiesz pytam na wszelki !

no chyba narazie tylko my dwie

moja Franka już śpi ja też myju myju i do wyrka z męzusiem :-);-)
 
Ja chodzę do przychodni Centrum na Piłsudskiego bo mam tam rzut beretem:) przechodzę przez ulicę i już tam jestem:) lekarka jest nawet dobra, ale do końca tego jeszcze nie poznałam bo moja mała nie choruje. Widziałam, że jest jakaś dziewczyna z Mrozów ale nie odzywa się:)
 
Hej,można się do Was dołączyć? ja nie mieszkam już w okolicach mińska ale mieszkałam tam od dziecka- pochodzę z Rudy, no i nie jestem jeszcze mamą tak jak wy ale wkrótce będę :-) często bywam w waszych okolicach bo mam tam rodziców. Pozdrawiam:-)
 
Witajcie. Przyjmniecie mnie do swego grona?
Mieszkam ok. 15 km od Mińska. Na forum bywam niezaczęsto bo moja Pszczółka mi nie zawsze pozwala, ale jak będę to zawsze tu zajrzę.
 
reklama
Do góry