reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Mińska Maz i okolic

Jestem mile zaskoczona właścicielem tej firmy gdzie kupiliśmy fotelik, rabat dostaliśmy co prawda 3% ale wyszło taniej niż na allegro:) Współczuje ci jak twój mały jest alergikiem, moja nie jest jak narazie to wiem, że na pieluchy, proszki, psy, koty nie jest uczulona:) Ja jak mam coś dla siebie kupić to kupuje u rodziców 300km od Mińska albo w Warszawie w Factory.
 
reklama
cześć Dziewczyny ! :-)


my byłysmy na szczepieniu w czwartek no i Frania waży 7400 i ma 68 cm :-):-):-)
a dziś urządzamy pokoik Frani to jak skończę to wstawię zdjęcia , zeby się pochwalić swoim dziełem :-);-)

no i oczywiście też zapraszam do Dębem na spacerek i herbatkę :-)

A to duża Twoja Frania, moja ma teraz jakieś 75-77 cm i waży około 8kg
 
A jaki kolorek fotelika wybraliscie?To kupywaliscie w tic taku czy gdzies indziej?A mój mały ma skaze białkowa i kupe innego zarełka tez nie moze,troche ciezko jest kupic gotowy słoiczkowy obiadek,dlatego przeważnie sama gotuje.No i ja karmie piersia wiec razem jestesmy na diecie,ale mozna sie przyzwyczic,oby mi tylko wyrósł z tego.
Ja w wawie teraz jestem bardzo żadko,mały jeszcze czesto ciągnie cyca wiec jestem uziemniona,a z nim jeszcze teraz w zimie to sie nie chce.Wiec dla siebie tez zakupy robie w minsku,ostatnio zadko cos sobie kupuje bo wole małemu,ale na swieta przydało by sie cos fajnego kupic.
A wybieracie sie dziewczyny z maluszkami do Minskiego basenu,podobno ma byc dla maluchów wydzielone miejsce ale woda ponoc chlorowana,a Alan ta skóre ma dosc delikatna i mam lekkie opory,ale moze raz warto spróbowac.
W ogóle to dziewczyny z góry przepraszam za moje błedy w postach,mam troche z tym problem,jak wam to bardzo przeszkadza to sobie pójdę;(
 
Oj kebaba to bym wciagneła:)
Kawki nie pijam bo lubie taka z mleczkiem a teraz takiej mi nie wolno ale na herbatkę mozemy sie kiedys umówic:)
A moje dziecko jest mega marudne od kilku dni,rośnie mu drugi zabek i zanim mu wyjdzie to ja chyba osiwieje,do tego jeszcze nieraz ma goraczke a ja głupia sie zamartwiam czy to od zabka czy moze jakies powikłania po zapaleniu oskrzeli,ale wiadomo ze my mamuśki to byle katarek nas nakreca czy nic sie dzidzi nie dzieje.
 
Moja niestety też jest marudna, płacze co chwilę ale to dlatego, że jej zabraniam chodzenia w miejsca gdzie nie może i chyba 3 ząbek jej idzie, bo paluszki ma w buzi. A Ty jak jesteś zapisana do Centrum to ja mieszkam na przeciwko:)
 
To moze po świetach sie spotkamy na tej herbatce:)
Bede w Minsku w środe ale z moja mama a ona nam raczej na ploteczki nie potrzebna:)
A Kasiulka to juz chodzi czy zasuwa na czworakach?Mój leniuszek jeszcze nie raczkuje i pewnie nie bedzie bo on nie cierpi pozycji na brzuszku,za to niezle chodzi jak go sie trzyma za raczki,no i niestety musze sie przyznac ze mamy chodzik i zasuwa w nim jak szalony,ale mało go do niego wkładam,dzis był dwa razy po 5 min.Wiecej by nawet nie usiedział bo go tylko raczki teraz interesuja.
 
W środę będę cały dzień sama bo mąż ma służbę dobową więc zapraszam:) moja jeszcze sama nie chodzi ale przy meblach, w chodziku i na czworaka:)
A jak tam pokoik Frani??? czekam na zdjęcia:)
 
dziewczyny tak na szybko wstawiam ,bo jeszcze nie skończony bo obrazków nie ma i literek drewnianych na ścianach. finałowe zdjęcie wstawię później. :-)
ja dziś jadę na chwilę do pracy, mówię Wam jakiego mam stresa :cool2:
 

Załączniki

  • SL370914..jpg
    SL370914..jpg
    18,3 KB · Wyświetleń: 39
  • SL370911..jpg
    SL370911..jpg
    15,1 KB · Wyświetleń: 35
  • SL370903..jpg
    SL370903..jpg
    23,6 KB · Wyświetleń: 34
  • SL370902..jpg
    SL370902..jpg
    19,3 KB · Wyświetleń: 38
  • SL370905..jpg
    SL370905..jpg
    19,6 KB · Wyświetleń: 36
  • SL370906..jpg
    SL370906..jpg
    17,5 KB · Wyświetleń: 29
  • SL370907..jpg
    SL370907..jpg
    14 KB · Wyświetleń: 34
reklama
Do góry