reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Mińska Maz i okolic

reklama
natasza dziękuję. a nową koleżankę witam.
ja dziś na chwilę w pracy byłam no i wracam na dobre 24 maja.
 
Wreszcie pojawił się wątek na który czekałam.
Witajcie jestem z okolic Strachówki jakieś 30km od Mińska Maz. Obecnie rzadko bywam w Mińsku, no chyba że na większych zakupach, bo siedzę z dwoma łobuzicami w domu. Mam nadzieję że mogę dołączyc
 
jak fajnie, że jest nas coraz więcej:):) To dziewczyny napiszcie o sobie coś więcej:)
No to teraz odliczanie:) Ja właśnie się zwolniłam z pracy bo przynajmniej dostane zasiłek dla bezrobotnych.
 
Coś nasz wątek wygasł:( Ja jutro jadę do rodziców 300km jak sobie pomyślę o naszych polskich drogach to aż mi się nie chce:(. Ładna pogoda to wszystkie mamusie wywiało:)

Beacia kolor wybraliśmy ten morski czy jakoś tak:)
 
Ostatnia edycja:
Dzięki dziewczyny za przyjęcie. Hm coś o sobie. Jestem mariola, do maja mam jeszcze 25 lat. Męzata od 6-ciu lat. Mamusia dwóch łobuzic. Przed ślubem pracowałam w Sulejówku w fabryce zabawek potem zamieniłam się w kuraka domowego. Mieszkamy na takim odludziu że gdyby nie net umarłabym chyba z nudów. Mężowy od rana do nocy pracuje (w ZNTKu) a ja na dodatek z tych matołków które wcześniej uważały że prawo jazdy im nie potrzebne. Moje odludzie ma też kilka plusików. Mieszkamy rzut beretem od lasu a i na drodze sobie można spokojnie się pobawic bo samochody prawie nie jeżdżą. Do tego swoje podwórko z mini placem zabaw dla dziewczyn.
 
reklama
Ja to sobie nie wyobrażam nie mieć prawa jazdy, choć teraz to jeżdżę tylko do szkoły w weekendy. Zazdroszczę domu z działką, moi rodzice mieszkają w domku i wygoda niesamowita, nikt ci nie zwraca uwagi, masz wolność. Ja mieszkam w bloku na osiedlu emerytów wojskowych:(
 
Do góry