reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Mińska Maz i okolic

Jakoś cicho na tym wątku. Ale może z czasem się rozkręci. Kurcze jaka ładna pogoda dziś. Pewnie wszystkie są na spacerkach. Ja też pójdę jak się mała obudzi.
 
reklama
Witam,mieszkam koło Pustelnika,wiec tez jakies 15 km od Minska.
Agapa a ty skond dokładnie jestes moze gdzies koło mnie,bo nie mam z kim chodzic na spacerki.U mnie na wsi takie błoto ze przeważnie małego wystawiam na taras,mam nadzieje ze to juz wiosna i z błotkiem sie pożegnamy no i zapuszcze sie gdzies dalej z wózeczkiem.
A tak wgóle to siedze narazie w domu z moim Alankiem,do pracy pewnie pójde za kilka miesiecy,bo długo z jednej pensi nie pociagniemy,kredyt do spłacenia wiec z kasa teraz bardzo skromnie,Moja mama mieszka bliziutko wiec to ona zajmie sie małym.
Natasza ja małego tez mam zapisanego do Centrum,przychodnia bardzo fajna,a pani doktor jak dla mnie taka sobie,owszem jest bardzo miła,ale ja niestety juz pare razy byłam u niej i odnosze wrażenie ze wiedzie to ona ma srednią,mi bynajmniej jeszcze nie pomogła zbytnio,wiecej o konkretnych dolegliwosciach Alana dowiaduje sie z netu bo ona nie wie czego tak sie dzieje.Słyszałam ze Pogozelska w Melisie jest spoko,ale osobiscie sie nie wypowiem.
Ja rodziłam w Minsku.
 
Jak narazie nie mogę narzekać na moją panią doktor, okaże się przy jakimś kłopocie:) Zapraszam do Mińska na spacer:) ja też nie mam z kim chodzić i nudzi mi się bardzo:)
 
Natasza troche by mi sie zeszło zanim bym dopchneła wózek do Minska,hi,hi.A do mojej pszczółki do bagażnika sie nie zmiesci,takrze pozostaje mi spacer z fotelikiem samochodowym.Ale dziekuje za zaproszenie:) Fajnie masz w lato blisko na lody włoskie,uwielbiam te lody,choc nie jestem jakąś fanka lodów.
 
cześć Dziewczyny ! :-)

zimy to już tak mam dość ,że szok. a błoto też jest okropne , ja mieszkam w Dębem więc nie omija mnie pchanie wózka po błocie. i już sama nie wiem co gorsze? zaspy śnieżne czy błoto? tak czy siak starsznie cieżko jest :-) ale już chyba będzie coraz lepiej no i temp coraz lepsza:-)
my byłysmy na szczepieniu w czwartek no i Frania waży 7400 i ma 68 cm :-):-):-)
a dziś urządzamy pokoik Frani to jak skończę to wstawię zdjęcia , zeby się pochwalić swoim dziełem :-);-)

no i oczywiście też zapraszam do Dębem na spacerek i herbatkę :-)
 
Również mam dosyć już zimy, dziś ma być tak ładnie a ja jestem uziemiona w domu:( lekarz kazał mi siedzieć w domu:( Ja ostatnio doszłam do wniosku że śnieg jest lepszy od błota, bo w śniegu fajnie się bączki kręci hihihi:)
 
O do Dębego to juz blizej,szkoda ze na Pustelnickiej nic nie ma ciekawego tylko las i las bo bysmy sie spotkały na pół drogi,no ale moze kiedys na herbatke sie umówimy.
Ja tez jestem uziemniona,mały miał zapalenie oskrzeli i jeszcze sie boje go na dwór wystawiac,tym bardziej ze cos mi kaszle znowu,oby sie obeszło bez lekarza.
Dziewczyny a gdzie robicie zakupy dla maluszków,chodzi mi o ubranka,moze macie jakis niedrogi godny polecenia sklep w Mińsku.Ja kupuje przez allegro,albo na rynku,nieraz w ,,świecie dziecka,,tam robie wiekszosc zakupów,proszek,waciki i takie tam,zupki deserki raczej w rosmanie bo sporo taniej.A czasami zagladam do lumpa przy rynku,nieraz cos sie uda fajnego wygrzebac za 3 zł.A moze znacie jakis fajny lumpeks w minsku bo nie mam w nich rozeznania.
Miłego dzionka.
 
Ja ubranka to kupuje na promocjach w realu i auchanie, a dużo mam po znajomej dzieciach ciuszków. Jeśli chodzi o lumpki to w ogóle nie chodzę bo nie umiem tam grzebać:) Proszek wg mnie najtańszy (dzidziuś) jest u Pajdy na Mireckiego a pozostałe rzeczy to w różnych sklepach. No i dziś idę kupić fotelik większy dla małej bo już się w swój nie mieści:) nogi wystają jej poza z 5 cm:) jak wrócę to napiszę czy kupiłam Fotelik ESPIRO OPTIMA PRO 9-25 kg +KLIN+KURIER !!! (959851497) - Aukcje internetowe Allegro ten mamy zamiar kupić bo wg nas jest dobry:)
 
reklama
Całkiem fajny ten fotelik i w rozsadnej cenie,ja narazie jeszcze nie kupuje bo mały jeszcze sie miesci,a teraz na wiosne cieniej ubrany to jeszcze pojeżdzi.A proszek kupuje Jelp bo po dzidziusiu miał wysypke,pewnie juz z tego wyrósł ale jakos nie mam odwagi zrobic mu prania w dzidziusiu a mam jeszcze półtorej paczki,musze sie w koncu przełamac bo jelp mi sie konczy a dzidzius sporo tanszy.Wogóle moje dziecko jest alergikiem i ciagle jakies wysypki,O dziwo pieluszki z biedronki mu nie szkodza i jestesmy z nich zadowoleni.
A w lumpach to i ja nie umiem grzebac,sobie to jeszcze nic nie upolowałam,a małemu to własnie przy rynku nieraz cos upoluje,Bo to trzeba wiedziec gdzie i kiedy chodzic a ja w lumpach nie mam rozeznania,myslałam ze ty moze masz jakis ulubiony fajny to i ja bym sie skusiła na wieksze grzebanie:)
 
Do góry