reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Mińska Maz i okolic

Czesc dziewczyny!
Spotkanie było milutkie mam nadzieje ze nie nasze ostatnie :-)

Dzieciaczki przesłodkie :-) Kokusia Natalka z tymi dwoma kucyczkami i cudownymi ciemnymi oczkami poprostu sliczna
No a Alanek to niezły przystojniak tylko wycałować :-):-)
Agapa twoje starsze córy bardzo grzeczne a Majka wrecz oaza spokoju -ładna synowa mi rosnie choc Bartek ma konkurenta Alana który juz zaczął podrywac na całysy :-) ale jeszcze troche i Bartek udezy w amory :-):-)

Dziękujemy:tak:. Nati od urodzenia ma takie brązowe i błyszczące oczka. Moja mama na początku to twierdziła że ona na pewno ma gorączkę skoro jej się tak oczka błyszczą:rofl2:.

Ale mi zięciowie rosną. Jak Bartuś podrośnie to będzie walczył o Maję:-D Pożyjemy zobaczymy.
Kochana ty mi tu dawaj przepisy na te jajka i na sałatkę:-D

No i Maja już się o kawalerów martwić nie musi;-):-D.

Czesc dziewczynki!
Dzis stwierdziłam ze jestem uzależniona od neta i od BB. Miałam zamiar dzis nawet kompa nie włanczac ale jakos nie mogłam wytrzymac :-( bo mam full prania bo wrescie po ponad tygodniowej awari mam sprawna pralke a Bartek puste pułki w komodzie z ciuszkami :-(

Nie przejmuj się ja też uzależniona chociaż chwilowo na odwyku. Kiedyś nie wyobrażałam sobie rozpoczęcia dnia bez kompa. Teraz już muszę czekać minimum do 9 jak wrócimy ze szkoły:sorry:

Hej dziewczynki:-)
My wczoraj nie bylismy w zoo i wogóle nie wychodzilismy,ogladalismy cały dzien powtórki programów,a ze w tygodniu sie nie oglada to przez niedziele mamy cały dzien najlepszych programów i seriali:-)Ta pogoda co miała byc wczoraj jest dopiero dzisiaj wiec wyjazdy sobie darowalismy,nie chciałam dzieciaka bardziej dorobic.
Po jogurciku nic mu sie narazie nie dzieje:-)chyba mamy to w koncu za soba:tak:
Agatko skusiłam sie i próbowałam twojego ciasta,jest pyszne,w wolnej chwili wstaw przepis,jak juz bede wszystkożerna to musze koniecznie zrobic:tak:
Marzenka ja zawsze do jajek dawałam szczypior,musze koniecznie kiedys spróbowac z koperkiem jak tak smakowały:tak:
Ide spróbowac go uśpic:confused2:
-----------------------------------------------------

No i juz sie udło,moje dziecko szybciutko padło:)

Tak właśnie obstawiałam że jednak sobie darujecie to zoo bo pogoda była podła.
Ja za to cały dzień prałam u mamusi i stwierdziłam że jak najszybciej muszę się zdecydować jaki ja chcę model tej pralki bo bez niej jak bez ręki.
Niestety na razie spodobał nam się taki jakiego jeszcze w hurtowniach nie ma a na allegro są tylko z włoskim panelem.

cześć!

bardzo żałuję ,że mnie nie było na spotkaniu!!!!
później Was poczytam, bo moja tak marudzi ,że zaraz oszaleje.

dziś mamy urodziny więc jak któraś ma ochotę zapraszam na ciasto :)

Żałuj żałuj bo było bardzo fajnie.

Oczywiście wszystkiego naj najlepszego z okazji urodzinek:tak::tak::tak::-)
 
reklama
FRAMAMA wszystkiego najlepszego z okazji urodzinek! Sto lat, sto lat, niech zyje, zyje nam


A tak wogole to Dzien dobry! Ide sie zbierac bo dzis maraton objazdowy po Minsku- US i ZUS, oczywiscie o Swiat Dziecka tez zachacze bo nie da sie byc w minsku a tam nie zajrzec i nic małemu nie kupic :-)
 
Czesc dziewczynki!
Dzis stwierdziłam ze jestem uzależniona od neta i od BB. Miałam zamiar dzis nawet kompa nie włanczac ale jakos nie mogłam wytrzymac :-( bo mam full prania bo wrescie po ponad tygodniowej awari mam sprawna pralke a Bartek puste pułki w komodzie z ciuszkami :-(
No dobra tylko napisze przepisy a pozniej biore sie za robote :-(

Jajka faszerowane:
ok 35 dkg pieczarek
10 jajek gotowanych na twardo
cebula
pół peczka koperku
majonez
sol, pieprz
cebulke pokroic i zeszklic dodac drobno posiekane pieczarki i smazyc do całkowitego odparowania wody. Jak wystygnie dodac posiekany koperek i żołtka (posiekne lub rozgniecione widelcem -jak tak robie z lenistwa:-))ale nie ze wszystkich jajek z połowy o tego majonez i przyprawic:-)

sałatka:
torebka tortellini
50 dkg mortadeli
peczek koperku
5-6 pomidorów(zalezy od wielkosci)
1 spora cebula
mały yogurt naturalny
3 łyżki majonezu
2 ząbki czosnku
Tortelini ugotowac wg przepisu na opakowaniu, cebule, mortadele koperek i pomidory -pokroic. yogurt zmieszac z majonezem i przecisnietym czosnkiem i odstaic choc na 30 min a pozniej zalac tym sałatke:-)
Dziękuję za przepisy
Mówiłam że my wszystkie jesteśmy chyba uzależnione. ja też, co zresztą widać. lepsze to niż palenie czy picie:-D:-D:-D
 
Witam!!!!
Najmocniej przepraszam ze mnie nie było tyle czasu, ale totalnie nie mam czasu...Natasza i Beatka wiedza jak pracuje ;) Mam nadzieje ze sie poprawie.Kokusia ja jestem cały czas słomiana wdowa,poniewaz moj mąz wyjezdza zawsze do pracy w nocy z niedzieli na poniedzialek i wraca w nocy z piatku na sobote :( A Madziula juz prawie chodzi...umie juz mówic: mama,tata,baba,da,ma, nie... Dzis ta mala mądralinka zbierala klocuszki z podłogi i wrzucala do pojemnika,tak jej sie to spodobalo ze posprzatala wszystki klocki :D Nauczyła sie wchodzic i wychodzic z łozeczka,i tak jej to odpowiada ze jak jej włze spowrotem szczebelki bo np. idzie spac to krzyczy.Ma juz 6 ząbków,i niewiem czy kolejne sie nie wyrzynaja bo jest strasznie marudna.Ja byłam u fryzjera bo musialam sie wreszcie ogarnac i wyglądac jak człowiek.Jeszcze sie nie pokazalam Natalce ale obiecuje ze ktoregos razu wparuje do niej...Pozdrawiam wszystkie forumowiczki!
 
cześć dziewczyny!
za życzenia baaaardzo dziękuję :)

my na nogach od 6 , dziś badanie moczu robimy jak co 2 tyg, Frania jest strasznie nieznośna, zęby chyba. też mamy 6 ząbków, ale chodzić nie umie.

pogoda okropna, aż nic się nie chce.
 
Witam się deszczowo. Dziś coś spać nie mogłam i już od w pół do szóstej chodzę. Babcia nas dziś zawiozła do szkoły bo nie dość że pada to jeszcze ja chora i Natalkę też już zaczyna brać.

Framamo życzę pomyślnych wyników badania. A niechodzeniem Frani się nie przejmuj. Natalka na dobre zaczęła chodzić dopiero jak miała 13 miesięcy bo tak to wolała albo na czterech albo na samochodzie jeździć.

Stokrotko ja też przerabiałam taki sposób pracy mężowego jak mieli podpisany kontrakt z Wrocławiem. Ale już od jakiegoś czasu nigdzie nie wyjeżdżał i trochę się odzwyczaiłam od tych jego wiecznych delegacji.
 
A tak w ogóle to gdzie reszta dziewczyn? Wstawać śpiochy i się meldować:tak:


Framamo ja postuluję o przesłania Marzence (marga82) zaproszenia do naszej zamkniętej grupy.
A tak w ogóle to patrzyłam wczoraj że wiele właśnie dziewczyn z grupy w ciągu ostatniego tygodnia było aktywnych na bb a wcale się nie odezwało. Może by je tak postraszyć że jak tak dalej będą robić to zostaną wykluczone? Ja nie mówię często ale raz na jakiś czas to można by dać znak że się żyje zwłaszcza jak i tak się buszuje po forum.
No ale to takie moje luźne przemyślenia
 
Dzien Doberek :-)
No juz juz wstaje i sie melduje.Wczoraj grafik napiety wiec juz nic nie dałam rady napisac.Praca,alergolog,zakupy,sprzatanie,gotowanie i jeszcze po mężą wieczorem musiałam pojechac do pracy.
Framamo wszystkiego najlepszego z okazji urodzinek.Troszku spuznione ale mam nadzieje ze przyjmiesz.:tak:Fajnie ze juz do nas wróciłas.
Marga dzieki za podsuniecie pomysłu na misiowy jogurcik,chetniej mi go mały zjadł wczoraj niz zwykle.Moze powoli sie przyzwyczai do jogurcików,bo mamy wprowadzic na stałe i obserwowac.A do kaszek przeżucamy sie na mleczko HA ale to za kilka dni jak jeszcze z tym jogurtem go poobserwuje:tak:
Jakąś kupa mi tu smierdzi,trzeba isc dupala przebrac.
 
reklama
Dzien Doberek :-)
No juz juz wstaje i sie melduje.Wczoraj grafik napiety wiec juz nic nie dałam rady napisac.Praca,alergolog,zakupy,sprzatanie,gotowanie i jeszcze po mężą wieczorem musiałam pojechac do pracy.
Framamo wszystkiego najlepszego z okazji urodzinek.Troszku spuznione ale mam nadzieje ze przyjmiesz.:tak:Fajnie ze juz do nas wróciłas.
Marga dzieki za podsuniecie pomysłu na misiowy jogurcik,chetniej mi go mały zjadł wczoraj niz zwykle.Moze powoli sie przyzwyczai do jogurcików,bo mamy wprowadzic na stałe i obserwowac.A do kaszek przeżucamy sie na mleczko HA ale to za kilka dni jak jeszcze z tym jogurtem go poobserwuje:tak:
Jakąś kupa mi tu smierdzi,trzeba isc dupala przebrac.

No to Alanek zaczyna w końcu jeść jak człowiek:tak::-) Znaczy że alergia trochę odpuściła?
 
Do góry