reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Mińska Maz i okolic

Framama mi nie odpisała. Ja już nie wiem, ale my możemy sobie zrobić najwyżej potem powtórzymy w większym gronie:-D

Muszę wam się pochwalić. Maja ma już jeden ząbek. Tzn przebił się przez dziąsełko:)
 
reklama
eee to gratulacje dla Majki z okazji pierwszego zabka:-) spokojnie to przeszła bez marudzenia?? Bartusiowi własnie sie kluje 6 ząbek :-( ale z duzym marudzeniem :-(
 
Hej dziewczynki:-)
Wkoncu i ja mam chwilke zeby zajżec:tak:
Decyzja została podjęta ,jutro o 16 u Mnie,Obecnosac obowiązkowa:tak:
Jak w Pustelniku skręcicie na Dębe to dzwoncie bede mówic jak dojechac.Kokusia tobie numer zaraz wyślę na priv.
AGAPA gratuluje pierwszego przebitego ząbka,to dziś jestes dumna mama co?
Ja myslałam ze to nic takiego a jak się przebił pierwszy Alanowi to od razu razu dzwoniłam sie pochwalic mężowi i mamie.A jak sie cieszyłam:-)
Marga a u nas nadal tylko jedynki mamy:nerd:
 
BEACIA moze to i lepiej pozniej urosna na dłużej starczą

U nas tez jak odkryłam pierwszy zabek to odrazu tel do męża a on wrocił z pracy trochi podchmielony bo tak opijał z pracownikiem ząbka
A ja już sie nie moge doczekac jutra
 
Czyli jutro szalejemy:) Kokusia w razie co to zajedź do mnie i dalej razem pojedziemy. Ja mniej więcej wiem gdzie to jest. Ty chyba masz mój tel. a jak nie to napisz na pw i ci podam
 
Czyli jutro szalejemy:) Kokusia w razie co to zajedź do mnie i dalej razem pojedziemy. Ja mniej więcej wiem gdzie to jest. Ty chyba masz mój tel. a jak nie to napisz na pw i ci podam

Ok. Twój tel mam więc jak co to będę dzwonić bo jak powiedziałam mężowemu dokąd dokładnie jedziemy to zrobił oczy jak 5 zł:-D:rofl2:
 
Framama mi odpisała że dopiero jutro wraca z urlopu i że we wtorek ma urodzinki. Może zrobimy jej niespodziankę i zwalimy się do niej z tortem?
Ja we wtorek odpadam bom niemobilna a i dziecię szkolne:no:



Aga ja dopiero przed 16 będę wyjeżdżać bo inaczej nie damy rady więc jak jedziesz wcześniej to nie czekaj na mnie. W GPSsie wyskakują te kąty więc powinniśmy trafić.
 
reklama
Do góry