reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Mińska Maz i okolic

ja będę pracować w Plusie albo na Warszawskiej abo na Kazikowskiego, jeszcze nie wiem dokładnie. Mam nianię która będzie siedzieć mi z Kasią. Mieszka bardzo blisko mnie. Ja właśnie chciałam zrobić spotkanie ale.. zawsze wychodzi inaczej. U mnie jest to trochę złe, że weekend to czas latania wszędzie z mężem i u mnie weekendy odpadają.
 
reklama
ja będę pracować w Plusie albo na Warszawskiej abo na Kazikowskiego, jeszcze nie wiem dokładnie. Mam nianię która będzie siedzieć mi z Kasią. Mieszka bardzo blisko mnie. Ja właśnie chciałam zrobić spotkanie ale.. zawsze wychodzi inaczej. U mnie jest to trochę złe, że weekend to czas latania wszędzie z mężem i u mnie weekendy odpadają.
A ile trzeba zapłacic opiekunce jesli oczywiscie moge wiedziec bo moze i ja bym sie nad tym zastanowiła tylko musze sobie to wszystko przekalkulowac :-)
 
Agapa ty widze jak zwykle aktywna charytatywnie:-)A widze dosyc ciekawa koncówka imprezki co mi pasuje bo my pewnie przyjedziemy tak 17-18,no chyba ze bedzie padac:confused2:.
Marga no cos to nasze spotkanie jakos nie wychodzi,:baffled:pewnie wszystkie na raz nigdy sie nie zgadamy.
Nataszka ja na Pustelniku zadko bywam wiec niestety samochodu nie kojaze,ja mieszkam przy Debskiej 1,5km od centrum Pustelnika wiec nawet po chlebek mi sie rano nie chce jechac,mama i tak jedzie to i mi przywiezie ma prawie po drodze:-).Ale jak tedy przejezdzasz to zapraszam na herbatke w poniedziałki i środy nie pracuje:tak:no chyba ze wybede gdzies na zakupy to mnie nie ma.
No i reszte dziewczynek takrze zapraszam:tak:.
A wiesz Natka kupiłam ostatnio fotelik i tam mi sie kojazyło i az sprawdzałam na poczatku wątku jaki ty masz i kupiłam prawie taki sam :-).Jak ci sie on sprawuje bo my jeszcze w nim nie jezdzilismy narazie stoi w sieni:happy:.
 
My jeździmy przez Pustelnik do Wawy bo szybciej:) i bardziej można pocisnąć:):) słowa mojego męża:)

Nasz fotelik super się sprawuje, bardzo go chwalimy. Ostatnio nawet prałam całą tapicerkę (Kasia jadła delicje:)) A ty jak możesz to prześlij link jaki kupiłaś.
 
reklama
Nataszka to tak nie cisnij tylko zwolnij i zajedz do mnie.
A fotelik kupiłam w swiat dziecka po małym rabacie 350 zł.to tez optima tylko bez pro nie wiem czym one sie różnia.My wzielismy granatowy,miałam chec na pistacjowy tylko troche był za jasny co znaczy bardziej brudzacy,a kupiłam ostatnio turkusowa spacerówke i juz załuje.Jak bede na allegro to poszukam takiego i wkleje.
A wogóle to w koncu mamy 4 zabek czyli jedyneczki w kaplecie,meczyły go równe pół roku od pierwszego zebola.Oj powoli nam to idzie,mam nadzieje ze teraz juz z górki.No i chyba teraz czas sie wziac za zabranie cyca,bo to juz powazny facet.Tylko jakos sie boje tych jego breweri i protestów,no ale kiedys trzeba to skonczyc.
 
Do góry