reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Morden

reklama
Hej dziewczyny przepraszm ze sie nie odzywalam mialam maly remont,jak dla mnie mozemy sie spotkac w przyszlym tygodniu jak bedzie ladna pogoda jak by co dajcie znac pozdrawiam kaska
 
Witam, mieszkam na Morden mam 18 miesiecznego synka i chetnie poznzlabym inne mamy wiec jesli mialabys ochote sie spotkac to daj znac. Pozdrawiam:-)
 
reklama
Czesc dziewczyny, ja mieszkam na Mitcham ale blizej Morden do stacji metra mam 15min.pieszo ,jezeli tylko mialybyscie ochote na nowa znajomosc to bardzo chetnie sie spotkam choc widze ze dawno tu nie zagladalyscie ale moze akurat.Pozdrawiam!
 
Do góry