reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Kochani, umiera młoda mama. To koleżanka jednej z naszych moderatorek @89katia. Być może uda sie ocalić jej życie, ale (jak zawsze) potrzba na to pieniędzy. I to nie za miesiąc, nie za dwa, tylko teraz. Dorzuć się do zbiórki. Każda wpłata, nawet ta symboliczna daje jej większą nadzieję, że wróci do swoich maluszków. Dziękuję. aniaslu Poznaj Anię i jej dzieci. I podejmij decyzję.

reklama

Mamy z Morden

Miasto
Londyn
Rozwiązania
0
czesc dziewczyny!! :) mam na imie Ewelina i mieszkam w Morden niecaly rok. Mam 5 letnia coreczke Julke i obecnie jestem w 11 tyg. ciazy :-)
mam nadzieje, ze ktos sie odezwie!! Pozdrawiam wszyskie Mamcie w Anglii!!!

Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Miasto
morden
Rozwiązania
0
witam jestem nowa na forum i tez jestem z morden mieszkam dokladnie dwie minuty od South merton station.mam 19 miesiecznego synka jak by ktoras miala ochote sie spotkac to piszcie.pozdrawiam

Miasto
mitcham.londyn
Rozwiązania
0
witam,
juz myslalam ze sie juz nikt nie odezwie.z chcecia bym sie spotkala.
szczerze powiedziawszy nie wiem gdzie twoja stacja :zawstydzona/y: za to my mamy blisko do morden.:-)
czekamy na odpowiedz

Miasto
morden
Rozwiązania
0
witam stacja jest 3 minuty od morden kolo parku,nie wiem czy wiesz jak jedzie autobus 164 na wimbledon to jedzie Martin way i my wlasnie tu mieszkamy

Miasto
morden
Rozwiązania
0
mozemy sie spotkan przed stacja morden jak ci to pasuje tylko napisz kiedy i o ktorej pozdrawiam kaska

Miasto
Londyn
Rozwiązania
0
czesc dziewczyny.. jednak fajnie ze ktos sie odezwal. ja dokladnie to mieszkam na Sutton Common Rd. Jesli chodzi o spotkania to ja bardzo chetnie, tylko piszcie kiedy co i jak. Monika a gdzie jest ten Merton Park Hall? Pozdrowienia dziewczyny :-)

Ostatnia edycja:
Miasto
mitcham.londyn
Rozwiązania
0
czesc dziewczyny :-)
wystapil blad w druku ;-) mialo byc morden. kilka minut od stacji metra. mozemy sie juz umowic na jakis konkretny termin. moze juz jutro, w czwartek?
pozdrawiam

reklama
Miasto
Londyn
Rozwiązania
0
hejka!! mnie jutro niestety nie pasuje :-( ale moze w przyszlym tygodniu oprocz piatku? pozdrawiam rowniez
ps. juz wiem gdzie jest ten park :-) bylam tam niedawno z corka , nachodzilysmy sie jak nigdy dotad .. :-)

Ostatnia edycja:
Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
P Potrzebuję porady 9
roza_21 Czerwcowe mamy 2020 1860
aniaslu Duże rodziny 1523
E Kwietniowe mamy 2020 25

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry