reklama

Mamy z Morden

Temat na forum 'Mamy z UK' rozpoczęty przez *Ewelina*, 13 Maj 2009.

1. *Ewelina*

*Ewelina* Początkująca w BB

czesc dziewczyny!! :) mam na imie Ewelina i mieszkam w Morden niecaly rok. Mam 5 letnia coreczke Julke i obecnie jestem w 11 tyg. ciazy :-)
    mam nadzieje, ze ktos sie odezwie!! Pozdrawiam wszyskie Mamcie w Anglii!!!

Ostatnio edytowane przez moderatora: 24 Listopad 2009
  2. monika&matylda

monika&matylda Zaciekawiona BB

czesc,
    mieszkam przy merton hall park. jesli chcesz to mozemy sie spotkac.
    pozdrawiamy

3. reklama
  4. kaska020585

kaska020585 Początkująca w BB

witam jestem nowa na forum i tez jestem z morden mieszkam dokladnie dwie minuty od South merton station.mam 19 miesiecznego synka jak by ktoras miala ochote sie spotkac to piszcie.pozdrawiam

5. monika&matylda

witam,
    juz myslalam ze sie juz nikt nie odezwie.z chcecia bym sie spotkala.
    szczerze powiedziawszy nie wiem gdzie twoja stacja :zawstydzona/y: za to my mamy blisko do morden.:-)
    czekamy na odpowiedz

6. kaska020585

witam stacja jest 3 minuty od morden kolo parku,nie wiem czy wiesz jak jedzie autobus 164 na wimbledon to jedzie Martin way i my wlasnie tu mieszkamy

7. kaska020585

mozemy sie spotkan przed stacja morden jak ci to pasuje tylko napisz kiedy i o ktorej pozdrawiam kaska

8. monika&matylda

do przyszlej srody niestety nie mam czasu.ale potem postaram sie odezwac jak najszybciej.
    pozdrawiam

9. *Ewelina*

czesc dziewczyny.. jednak fajnie ze ktos sie odezwal. ja dokladnie to mieszkam na Sutton Common Rd. Jesli chodzi o spotkania to ja bardzo chetnie, tylko piszcie kiedy co i jak. Monika a gdzie jest ten Merton Park Hall? Pozdrowienia dziewczyny :-)

Ostatnia edycja: 30 Czerwiec 2009
  10. reklama
  11. monika&matylda

czesc dziewczyny :-)
    wystapil blad w druku ;-) mialo byc morden. kilka minut od stacji metra. mozemy sie juz umowic na jakis konkretny termin. moze juz jutro, w czwartek?
    pozdrawiam

12. *Ewelina*

hejka!! mnie jutro niestety nie pasuje :-( ale moze w przyszlym tygodniu oprocz piatku? pozdrawiam rowniez
    ps. juz wiem gdzie jest ten park :-) bylam tam niedawno z corka , nachodzilysmy sie jak nigdy dotad .. :-)

Ostatnia edycja: 30 Czerwiec 2009

Poleć forum