reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mamy z norwegii

Maniulka robota domowa ma się rozumieć. A co do m jak m to też moje uzależnienie:tak::-);-) to oby ci pospała :-) . JA lecę jakiś makaron zmajstrować hm jeszcze nie wiem z czym.... u nas też pięknie mam nadzieję że to nie ostatnie podrygi jesieni oby jeszcze tak było choć do końca października bo mam siostrzeńca na feriach więc pogoda by nam się przydała:-) Pa
 
reklama
u nas tez dzis piekna pogoda, slonce i bardzo cieplo, chyba lepiej niz w lato :)
na obiad mam rømmegrøt wiec sie nie przemeczam, moje laski uwielbiaja i prawie codziennie jest awantura, bo tylko to by zarly

wrocilam z treningu, zamiast siedziec w domu, zapisalam sie do elixia i zamierzam twardo cwiczyc, zeby nabrac kondycji. jutro pewnie bede umierac od zakwasow, ale tez sie z rana wybieram:)
 
Siemka babeczki!

Ja juz w pracy. Dzis M. po mnie przyjedzie, bo odwiedza kolege w okolicy, wiec nie bede sie tlukla aurobusem, na ktory i tak po pracy musze 1 h czekac!!! :szok::eek: :-):-):-)

Gadalam z szefowa i w nastepnym tygodniu znow mam mase pracy, a to oznacza wiecej kasy!!! :-D:tak::-):rofl2::rofl2::rofl2::happy::happy::-D:tak: Jippi! :-D

Witam:-)
Mary miłego dnia w pracy:tak:
U mnie prace prawie skończone,posprzątane,bułeczki ciabatty się pieką,rybka na obiad już czeka na usmażenie ale najpierw idziemy na spacer,piękne słoneczko wyszło i jest ciepło :tak:liczę że mała na spacerku zaśnie a ja się będę relaksować w domku przy kawusi i powtórce m jak miłość:-p

Miłego kochane :-)

Maniulka - i Tobie milusiego dnia! I udanego spacerku! :rofl2::happy: Tu tez grzeje i razi po oczach. :happy::rofl2::-D Ale super! I tak am byc znow ladnych pare dni! :-):-)

u nas tez dzis piekna pogoda, slonce i bardzo cieplo, chyba lepiej niz w lato :)
na obiad mam rømmegrøt wiec sie nie przemeczam, moje laski uwielbiaja i prawie codziennie jest awantura, bo tylko to by zarly

wrocilam z treningu, zamiast siedziec w domu, zapisalam sie do elixia i zamierzam twardo cwiczyc, zeby nabrac kondycji. jutro pewnie bede umierac od zakwasow, ale tez sie z rana wybieram:)

Tampeza - wytrwalosci zycze! Super, ze zaczelas treningi w Elixii! :tak::tak: Ja kocham silownie i planuje, kiedy tu zaczac... Skoro moje aikido nie wypalilo... :sorry::eek: Ale w sumie dobrze, bo i tak wyprowadzamy sie niedlugo z Fredrikstad, wiec tylko bym musiala dojezdzac. A silownie zawsze jakas znajde. :tak::-) A ile placisz, jesli mozna wiedziec? Bo mnie troszke cena odstrasza... Ale wiecej pracy i kasy teraz, to chyba zapisze sie! :-):-):rofl2: Nie ma co na zdrowiu i formie oszczedzac!
 
Hei!

Wlasnie ogladalam czesc programu o tym jak to jest ze zdrada. No oczywiscie naukowcy prowadzac "eksperymenty" doszli do wniosku, ze tez kobiety, ktore sa w zwiazkach w okresie dni plodnych "zachowuja sie bardziej flirtujaco"! Wiec mowie do mojego m. ze jak bede miala jajeczkowanie to ma mnie pod zadnym pozorem do miasta nie wypuszczac! :-D:-D:-D A on sie smieje, ze mnie w pokoju zamknie! :-D:-D:-D No i najlepiej klucz wyrzucic! :-D:-D:-D:-D:-D
2099s.jpg

Mary-bath dostaje maila z takiej stronki babyverden i tam byl artykul o odzywianiu dla starajacych sie. Podam ci linka. Moze cie zainteresuje!
Kostholdstips for prøvere

pa
 
Hei!

Wlasnie ogladalam czesc programu o tym jak to jest ze zdrada. No oczywiscie naukowcy prowadzac "eksperymenty" doszli do wniosku, ze tez kobiety, ktore sa w zwiazkach w okresie dni plodnych "zachowuja sie bardziej flirtujaco"! Wiec mowie do mojego m. ze jak bede miala jajeczkowanie to ma mnie pod zadnym pozorem do miasta nie wypuszczac! :-D:-D:-D A on sie smieje, ze mnie w pokoju zamknie! :-D:-D:-D No i najlepiej klucz wyrzucic! :-D:-D:-D:-D:-D
Zobacz załącznik 290149

Mary-bath dostaje maila z takiej stronki babyverden i tam byl artykul o odzywianiu dla starajacych sie. Podam ci linka. Moze cie zainteresuje!
Kostholdstips for prøvere
pa

Jojob - hej! :-) A dziękuję ślicznie, kochana! :tak::-) Poczytam! :tak: Wsio OK u Ciebie? :-)

U mnie 16 dc i staranka trwają. :-D:tak::-p:rofl2::rofl2: Zobaczymy, ale zważywszy na ostatnie stresy, to już sama nie wiem, czy to dobry moment... Zresztą praca się kręci... :eek: Wygląda na to, ze będę miała teraz sporo roboty, bo jednak ta chora koleżanka jest naprawdę bardzo chora... Ufff, szkoda kobieciny... :-:)no: Ale praca ważna, nie? :tak: Ufff... Ale mnie wzięło na rozmyślania... :eek: W sumie już nie chcę czekać! Facet odpowiedni! Wiek chyba jak najbardziej do rodzenia dzieci! Praca jest, zdrowie nie najgorsze... Na co tu kurczę czekać!? :rofl2:

A dziś do sklepu przyszły 3 Polki, więc miałam kontak z językiem ojczystym! :-D:tak::tak::-):-):-) W szoku były, jak się odezwałam po polsku. Chyba musze już bardzo norwesko wyglądać! :laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::-D:-D:-D:-D:rofl2::rofl2::rofl2::rofl2:

Miłego wieczorku, kochane babeczki! :*:*:*
 
hej dziewczynki :-)
moi panowie znowu śpią razem :-D:-D:-D ,no ale cóż zrobić jak D usypia razem z małym heheh
w sobotę jedziemy do Ikea :tak: i strasznie się cieszę bo jest kilka rzeczy które muszę kupić a tam to dostanę dużo taniej :tak:
u nas czas tak szybko płynie że szok , do południa wychodzę z Kubą na spacer i spotykam się z koleżankami na placu zabaw , dzieciaki sobie biegają (oprócz Kuby oczywiście ;-)) a my sobie plotkujemy , a jak wracam do domu to karmię małego i gotuje obiadek no a potem mąż wraca i jeszcze ogarniam mieszkanie i tak schodzi do wieczora
tampeza co to "ten rømmegrøt"?? wczoraj kupiłam mrożoną lazanię ale mi nie smakowała więc pewnie prędko znowu nie kupię , chociaż może spróbuje kiedyś zrobić sama
 
Jojob - hej! :-) A dziękuję ślicznie, kochana! :tak::-) Poczytam! :tak: Wsio OK u Ciebie? :-)

U mnie OK, lenie sie jak zwykle!;-)

Jezeli i twoj M. jest gotowy na dzidzie to na spokojnie starajcie sie dalej! Pracuj, relaksuj sie, szukajcie chaupki, a dzidzia pojawi sie jak uzna,ze juz pora! ;-)A jak masz umowe o prace, to starania o kredyt mozecie zrobic na was dwoje, bo jak sa dwa intekty to latwiej powinno sie go dostac.
Mniej presji i stresow bo to moze troche "nabroic" w twoim organizmie i w zwiazku.

pa
 
U mnie OK, lenie sie jak zwykle!;-)

Jezeli i twoj M. jest gotowy na dzidzie to na spokojnie starajcie sie dalej! Pracuj, relaksuj sie, szukajcie chaupki, a dzidzia pojawi sie jak uzna,ze juz pora! ;-)A jak masz umowe o prace, to starania o kredyt mozecie zrobic na was dwoje, bo jak sa dwa intekty to latwiej powinno sie go dostac.
Mniej presji i stresow bo to moze troche "nabroic" w twoim organizmie i w zwiazku.

pa
Jojob - dobrze, że u Ciebie OK. :-)

A mój M. chce bardzo, nawet bardziej niż ja! :-D Gdy chciałam zdroworozsądkowo podejść do sprawy i zasugerowałam, że może byśmy poczekali z rok, zanim ja dostanę kontrakt w pracy itp. itd., albo lepszą pracę, to on zaoponował, że nie powinniśmy tego odkładać, ze nas stać na dziecko, ze jesteśmy oboje gotowi, wiec po co odkładać. :happy::happy::happy: Także nie przerwaliśmy starań, tylko mi czasem świta w głowie, czy nie powinnam być do tego lepiej przygotowana... A w międzyczasie kontrakt się pojawił! :-) Ale masz rację! :tak::tak::tak:

Dobrej nocki babeczki!

images
 
Kochana Mary-beth (nie bath-sorki za literowke!) do macierzynstwa tak naprawde nie mozna sie przygotowac tak jak do egzaminu ;-) bo wszystko "wychodzi dopiero w praniu"! :-D:-D:-D To widac, ze twoj M. jest "ok" wiec sie przytulajcie, a to napewno "zaowocuje"!

U nas wieksza czesc znajomych juz nawet 2 mialo i kiedys "zrobili nam wyklad" jak to sie robi. :-D:-D:-D Bo jak nam marudzili, kiedy my sie o Malentwo postaramy, to sie smialam, ze mam juz jedno no i dzieci w przedszkolu, to mi wystarczy. :-D:-D:-D No ale kiedy i moj m. zaczal cos sam wspominac o dzidzi to opowiedzialam mu o dzieciach tak "od kuchni" aby wiedzial w co sie pakuje, i ze nie bedzie juz potem mozliwosci zaniesc do sklepu z reklamacja...:-D:-D:-D
Ja juz po 30 bylam wiec troche nam to zajelo. Ale jak odpuscilam i zdalam sie na "co ma byc to bedzie"... to i prosze moj maly TrolekRokendrolek na suwaczku! :-D:-D:-D
 
reklama
Witam :-)
Kolejny dzień pieknej pogody oby jak najdłużej :tak::tak::tak:
Pamiętacie jak pisałam wam ze znajomego zabrał helikopter leżał w ciężkim stanie i niestety ale przedwczoraj zmarł siedział na przeciwko mnie na kursie,ciągle widze jego usmiech na twarzy oj przykre to a o rodzinie juz nie wspomnę.Wczoraj u męża w pracy na stołówce gdzie zawsze siedział ten kolega Norwedzy położyli białą serwetkę,jego zdjęcie i białą róże,miłe to z ich strony,teraz pomagają żonie zorganizować transport jego do pl i pozamykać wszystkie jego sprawy tutaj
 
Do góry