reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mamy z norwegii

Maniulka ciarki mi po plecach przeszły jak czytam o tym twoim znajomym:-:)-:)-:)-( kurcze to jest właśnie życie jak jest fajnie to fajnie a jak się pokrzani to...... współczuje rodzinie z całego serca.......
 
reklama
aniasm rømmegrøt konsystencja przypomina kasze manna, w smaku tez dosc, tylko ze robi sie z maki i smitany (rømme). alke ja zawsze kupuje gotowe, mozna tez dostac rissegrøt, to z ryzem. proszek miesza sie z mlekiem, i gotuje, a pozniej posypuje cukrem, cynamonem, troche masla i obowiazkowo wedzony bekon:-D:-D.
merybeth ja zawsze trenowalam plywanie i raczej silownia mnie nie pociaga, do elixi raczej zapisalam sie ze wzgledu na treningi grupowe, typu aerobik, pilates itd. chociaz dzis bylam na grupowym gdzie byly cwiczenia ze sztango i podobalo mi sie. musze spr w papierach dokladnie, ale to wyszlo ok 2000 wpisowe i 3h z osobistym trenerem, a pozniej chyba po 500 miesiecznie
 
O jej jak mi by się przydała jakaś siłownia,aerobik bardzo niby przy małej ale kondycja zerowa do tego spora nadwaga zapuściłam się tutaj strasznie:-(
a to rissegrot to jest taki ryz na mleku????widziałm takie gotowe już zrobione,dobre to ja bardzo lubię ryż z truskawkami w śmietanie np.
 
Cześć babeczki!

Witam się przy winku i częstuję, która chce. :-):-)

images


Maniulka - przykre te wiesci o koledze... :-:)-( Boże, strasznie mi szkoda jego rodziny... Mam nadzieję, że jakoś się pozbierają!
A co do kondycji, to kochana, zawsze możesz zacząć delikatnie. Mi tez kondycja padła, mimo, że byłam przez lata aktywna, trenowałam sporty walki, biegałam. Teraz ciężko mi się oddycha podczas joggingu, wydolność nie ta sama... :sorry::sorry::-( Ale siłownia strasznie mi zawsze pasowała! :-):-) I teraz tylko muszę wybrać dobrą ofertę i od przyszłego tygodnia mam nadzieję śmigać. :-):-)

Tampeza - dzięki za info! Ja znalazłam inne centrum treningowe i jutro się do nich przejdę. :tak::tak:

Miłego wieczorku! :-)
 
witam sobotnio
siłownia nie ale basen jak najbardziej tylko mi się zawsze ciężko wybrać , bo to nogi nie wydepilowane a to @ albo jeszcze coś innego ,zawsze jakiś pretekst znajde
mary ja piję ale grzane :tak: bo zimno się zrobiło dzisiaj
maniulka przykra sprawa z tym znajomym ale świetnie rozumiem co czuje jego rodzina :-:)-:)-(
dzisiaj zaliczyliśmy Ikea i pokupowałam mase rzeczy dla Kubusia , bo dla siebie to nie za wiele
 
Hej kobity! :happy:

Ufff, ale mi szybko niedziela minęła! :rofl2::eek: Mam nadzieję, że u Was OK.

Ja jutro do pracy na 14 znów, bo kolezanka mnie poprosiła o wzięcie jej zmiany. :rofl2: To zawsze pieniądze, więc biorę oczywiście! :tak: Więc będę klikac Wam z pracy jutro. :-D

Ogólnie źle się czuję! :eek::szok::baffled: Ból brzucha mnie dziś dobija! Mdło mi jak cholera i ból głowy temu towarzyszy nieziemski!!! Zaczęło się wczoraj (ból brzuszka wcześniej)... :crazy::confused::no2::hmm::unsure: Oczywiście to żadne objawy czegokolwiek, bo na to to jeszcze by stanowczo za wcześnie było! Ale boję się, co to cholera może być! :eek: Mam nadzieję, ze nie padnę w pracy! :baffled:

Dobrej nocki, kochane babeczki!
 
Witam :-)
Słoneczko zza gór się przebija wiec myślę ze będzie kolejny ładny dzień,młody już w szkole a Martynka jeszcze śpi:-p
weekend bardzo aktywny,udane zakupy:-pitp.
Mary oj oby szybko ból minął,ciekawe co ci tam dokucza
Ania ale ci zazdroszczę tej ikei,a od siebie to ile km.mieliście i w której byliscie

Milego dzionka :-)
 
reklama
Hello z ranka! :happy:

Dziś do pracy, a póki co poranna kawka i zielona herbatka! :happy::happy: Częstować się! :rofl2:

images
images


Witam :-)
Słoneczko zza gór się przebija wiec myślę ze będzie kolejny ładny dzień,młody już w szkole a Martynka jeszcze śpi:-p
weekend bardzo aktywny,udane zakupy:-pitp.
Mary oj oby szybko ból minął,ciekawe co ci tam dokucza

Milego dzionka :-)

Maniulka - hej! To możesz się zrelaksować, jak córcia jeszcze śpi. :tak::happy2: I super, że zakupy udane! :happy2: Miłego i pięknego dnia! A u mnie nie wiem, co z tym brzuchem... Myślę, że jednak czynnik stresowy. :baffled::confused: Bo nie choruję na żadne przewlekłe choroby, odżywiam się w miarę zdrowo. Albo może owulka była!? Bo tylko po lewej stronie mnie ciągnęło, jakby jajnik... :confused::confused: Ale tej tezy potwierdzić nie mogę. Dziś 20 dc, wczoraj był 19, więc może i to to, bo u mnie te cykle dłuższe. Ale cholera wie... :confused::eek:

Jak wspomniałam wczoraj, na 14.oo do pracy. A M. jedzie na visning dziś. Ale nam sie spodobał domek!!! I znając życie, znów nam umknie... :sorry2::-:)-:)crazy::no:

Miłego dzionka wszystkim!
 
Do góry